Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    Nekem is megérkezett az etradesupply.com-os kijelzőm (Grade S+ LCD és digitizer kombó, kerettel együtt). 19110 Ft-ba került szállítással együtt és kerek egy hét alatt jött meg DHL-lel.

    Minőségre rendben van, érintő hibátlan, viszont van egy pici fehéres foltom a képernyő alsó tájékán, bár ez magasabb fényerőn látszik és inkább csak steril színek előtt. Nekem a fényerősség is hibátlan (bár nem vetettem össze egy eredetivel), ahogy a duplakopp is.

    Az értesítési led előlapi lyukáról át kellett volna ültetni vajon valamit az eredeti kijelzőből? Ugyanis most úgy világít a led, hogy szinte látszik maga az izzó és nem olyan szép egységesen világít, mint ahogyan azt gyári kijelzővel tenné.
    Előzőleg is utángyártott kijelzőm volt és ott is ugyanilyen volt, a gyári kijelzőm már sajnos nincs meg, hogy megnézhem, van-e valami leszedhető réteg a led lyuknál.

    Összességében elégedett vagyok, soha többet eBay gagyi kijelző... hiába a magasabb szállítási költség, kijelzőt inkább így, ilyen forrásból.
    Ettől a cégtől én is meg tudom erősíteni, hogy innen jót lehet kapni.

Új hozzászólás Aktív témák