Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz Xmodule #42221 üzenetére

    nézd, az biztos hogy nem normális hogy 1 nap alatt lemerül. 2 nap + 4 óra screen. ha ennek a felét tudja a telód akkor ott valami ébresztgeti a cpu-t és eszi az akksit. ha nem találtad meg az nem jelenti azt hogy nincs. de ha volt ájfonod tudod hogy jb nélkül nem lehet sokáig kibirni azt a sok fasságot amit az alma ráderőltet, onnantól meg ugyanúgy szét lehet ütni az ios-t is mint a droidot. előző telóm 2 év alatt nem lassult be semmitől úgy hogy folyamatosan raktam fel az új appokat. amikor gyanúsan gyorsan merült akkor megkerestem melyik a bűnös (gsam battery, wakelock detector) és kiirtottam. a G2 lassan 2 hónapja megy, volt hogy 16 napig nem volt újraindítva és semmit sem lassul gyári 20f, xposed modulokkal átszabva. szóval azt sose hiszem el hogy ugyanaz az os, ugyanaz a vas nálam hasít másnál belassul. csak az appok nem azonosak a két telefonon. mellesleg az hogy régóta fentvan minden app az nem jelent semmit, tekintve hogy gondolom azok is frissülnek néhanapján, meg a google szervízek is. lehet hogy ami régebben jól működött adott google framework-el az most az újabbakkal nem.

Új hozzászólás Aktív témák