Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dotta98

    csendes tag

    Sziasztok!

    Körülbelül 2 hete vagyok egy LG g2 mini tulajdonosa.A készülékkel másfél hétig teljesen megvoltam elégedve,minden téren.Viszont 1-2 napja előfordult az,hogy a telefonon belül bárhova lépek,legyen az internet(böngésző,chrome),játékok,facebook bármi más alkalmazás kidob,de nem fagy le a telefon csak kirak a kezdőlapra valamikor még csak a menübe se enged belépni,mármint minden hova belép csak aztán rögtön ugyanolyan lendülettel kilép.Igaz,hogy csak néha napi 1-2x fordul elő,de elég idegesítő tud lenni,hogy 1-2 percig nem tudok,akkor semmit csinálni.Nem hiszem,hogy attól van,mert túlmelegszik,mert volt,hogy ez a hiba 2 órás pihenés után jött elő.A telefonon össz-visz 3 játék van és 2 másik alkalmazás,ezek alig foglalnak helyett.A ram használtsága 68-75% között mozog,de gondolom,hogy ez mindenkinél így van.És használom még a Cleanert amivel szintén elvileg gyorsulnia kell a telefonnak.A telefont a telenornál vetem.

    Telefon szoftver adatai:

    4.4.2
    Kernel verzió: 3.4.0+
    Szoftver verzió: D2010b-216-01

    Aki esetleg tapasztalt már ilyet,vagy tudja erre a kis szépség hibára a a megoldást,az kérem jelezzen!
    Előre köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák