Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iOnizer

    tag

    Nekem egy Samsung Galaxy Nexusom van, valamint most itt van nálam egy LG Optimus L7 is. A kettő kijelző totál más, de ebből vonjuk la a felbontásbeli különbségeket. Az most itt lényegtelen. Nézzük a szineket: SAMOLED: nagyon szép, vibráló színek, nem annyira, mint egy S3-nál, így nem mondható túlszaturáltnak sem. A feketék tényleg feketék, így a kontraszt is sokkal nagyobb.
    Ezzel szemben az L7 Nova kijelzője: a színek olyanok, mintha kimostam volna őket, (na nem perwollal :D), fakók. Minden szín sokkal világosabbnak jelenik meg. Ez nagyon zavaró, mert ha pl nézek egy fotót, ahol a táj felett az ég szinte már fehér, akkor az itt fehéren jelenik meg, míg a SAMOLED-en még mindig kék. Nehéz leírni, de mintha nagyobb lenne a képen a dinamikatartomány, kb úgy képzeljétek el. Itt viszont a fehérek, amik szinte reálisak, és tényleg nagyon szépek. A feketék csak valami sötétszürkének mennek el. A betekintési szöge viszont nem olyan jó, mint az AMOLED paneleknek. Mindenhonnan látszik ugyan a kijelző rendesen, de kicsit kékes, vagy sárgás árnyalatú lesz. Azt természetesen tudom, hogy az L7 kijelzője nem áll valami közel a 4X HD kijelzőjéhez, de gondoltam leírom, mert ezek most itt vannak a kezemben, és látom, tapasztalom a különbséget

    Alá bizony

Új hozzászólás Aktív témák