Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    Én ASUS PG348Q használok, de nagyon rossz. Jobb a FHD ha 5cm-ről nézem. Sőt, inkább nézem 2cm-ről a 1280x768, az az igazi. Nincs is értelme másnak. Ott van legalább FPS. A freesync meg gsync meg csak üres varázslás, az igazi a vsync TN panellel. A 100-150hz is minek, csak bántja a szemem, a 60hz az igazi! Az a gamer. És amúgy is, csak 1000-es a kontraszt. Ki néz filmet 1000-es kontraszttal? Gáz. Szóval lehet, hogy jobb a katódos DSUB-al. Ott legalább a fekete az fekete és kompatiblis a régi cuccokkal is, mint az S3 Savage! Na most beszéljük ki, melyik 300Ft-os HAMA fejhallgató audifilebb játékhoz. :D

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

  • hommeros

    őstag

    válasz Magistra #81 üzenetére

    Negatívat nem nagyon tudok. Szerintem 4k alatt már nincs értelme monitort venni ilyen célú felhasználásra, mert nem 2-3 évre veszi az ember, az új szériás videokártyák pedig 3 év múlva röhögve fogják kihajtani. NV1080-al nekem nincs 60fps alatt játék, pedig nem mediumon játszok. Witcher maxon 60fps-t hozza 4k-ban. A monitor élhajlítás túl puha, én szemből észre se veszem. A gsync fain dolog, a kevesebb hz-et pótolja FPS játékokban a nagyobb látószög. Inputlag alacsony, class1-es.
    Filmekhez nekem tökéletes, nincs is jobb, mint 4k felbontásban videót nézni. Széles vászon miatt a YT videók szélei feketék lesznek. Van hozzá chrome addon, de nem az igazi. Valahogy mégis elviselem. :DDD
    A színei gyönyörűek élőben, a gyári profil a lemezen lesz. Adnak mellé mindenféle kábelt is.
    Ennél tárgyilagosabb teszt nincs: [link]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák