Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz pushalias #38 üzenetére

    Mit ertesz "stabilitas" alatt? Mert nekem pl. google nexus-sal nem voltak stabilitasi gondjaim, nem akadt, nem fagyott le, tokeletesen mukodott 4.1 androiddal.

    Es mit ertesz a "szinte mindenert karpotol" alatt? Meg ebbol ugye az is kovetkezik ,hogy van valami, amiert nem karpotol a wp7, az micsoda?

    Igazabol az a vicces, hogy senki nem reagalt az eredeti kerdesemre, hogy miben jobb a wp8 mint az android 4.2 (vagy felolem wp7.5 vs android 4.1.2, mert azok ugye mar kint vannak). Lehet persze osszehasonlitani 2.3 meg 4.0 meg nem tudom milyen gyartoi UI-ket, hogy milyen vackok meg mennyire akadnak. Nekem a galaxy nexus elott kivetel nelkul minden (!) androidos cucc akadt, belassult, stb. Tehat meg tudom erteni a wp-tabor erveit, nem is akarom szepiteni a dolgokat (es azokat az androidos felhasznalokat sem ertem, akik mindezeket letagadjak). Epp ott voltam, hogy atvaltok wp-re ezek miatt, mert ott a rendszer legalabb "smooth", amikor kijott a google a 4.1-el, butter projekt, mar az unalomig ismert, ugye.. Szoval ekkor vettem egy nexust es csodak csodaja, minden akadasmentesen mukodik.

    Ezert tettem fel a kerdest, hogy a tiszta google android 4.1 (vagy 4.2 ugye) jelenleg barmiben le van-e maradva a wp7.5 (vagy wp8-tol), vagy forditva, ugyanis probalok N4-et vagy valami wp8-as keszuleket beujitani. De ha mindketto ugyanolyan smooth, akkor igazabol nagyjabol megszunt a legfobb indok, ami miatt wp-re valtottam volna es az ar, a specifikaciok es nagyjabol minden az N4 mellett szol. --> ilyenkor jonnek a wp mellett ervelok, hogy jobb a wp, es ezt kerdezem, hogy MIERT? Mert ha tenyleg jobb, en is azt szeretnem, nyilvan.

    Ha peldaul google nexus topikot vegigolvassa valaki, keves problemaval lehet talalkozni - ellenben wp-fronton (keszulektol fuggetlenul) nekem az a benyomasom, hogy "ez sem megy, az sem megy, ez csak ilyen trükkel, azt csak ugy lehet, pdf-et nem lehet, wifi kikapcsol", satöbbi, satöbbi. Olyan jo lenne, ha valaki hozzam hasonlo rendszerektol fuggetlen beallitottsagu T. Forumtars megosztana a velemenyet. Hangsulyozom, hogy nagyon nyitott vagyok a wp8-ra, de felek, hogy az ez-sem-megy-az-sem-megy dolgok elveszik a kedvem. Egyebkent en nem vagyok az a romolgatos tipus, egyszeruen szeretnem hasznalni a cuccot es kesz.

    :R

    (#30) Lalll: pedig nagy valtozasok vannak 2.3 ota felhasznaloi elmenyben, ezert is kerdeztem ma ezt :-) mert eleg nehez donteni a ket rendszer kozott. Igazabol azt gondolom, hogy az N4-gyel maradektalanul boldog lennek (na azert nem maradektalanul, mert az LG felirat ott figyel a keszuleken...), viszont a wp az ujdonsag miatt vonz (mar jo ideje, most pedig a 8 miatt meg inkabb), mert meg nem volt wp-s telefonom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák