Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Tikakukac #33 üzenetére

    Azért kíváncsi lennék arra, ezt vajon 100%-os biztonsággal mered állítani, vagy csak 98%-ra vagy benne biztos?! Régebben sok tanulmányt olvastam fogyózással és sporttáplálkozással kapcsolatban, az emberi test működéséről is átnyálaztam néhány oldalt, és nekem nagyon az jött le, hogy a tesztek, tanulmányok, tudományos megállapítások eléggé kicsavarhatók, sokszor kedv szerint értelmezhetők, illetve nem egyszer valakinek az érdekében íródtak. Ha akár 2000 embert véve vizsgálnak valamit, majd következtetnek a begyűjtött adatokból valamire, simán lehet, hogy az Rád pont nem lesz érvényes, mert mondjuk csak olyan feltétellel válhatna igazzá, ami Nálad sosem fog teljesülni. Hormonok, genetika, életmód, életkor, egyedi táplálkozási szokások, esetleges betegség stb. -mind befolyásolja a teljes képet.

    Szerk.: évek alatt lefogytam már vagy 6x nagyon szépen, 10% körüli testzsírra, majd felhíztam lassan újra 30-35% tzs körülre megint. Van egy komplex pakkom megállapításokból, amikből semmit se hagyhatok el, ha valóban le akarok fogyni gyorsan, és ennek része a nagyon megemelt C-vitamin bevitel is. Ha nem látnám a hatásosságát, ha nem jelentene pár deka mínuszt ahhoz képest, mikor nincs, felhagynék a szedésével.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák