Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz istvan5 #25 üzenetére

    Nem személyeskedés, hanem tapasztalat. Jól ismerem az ilyen gondolkodású embereket, mint Te vagy:

    "Milyen jogon tehet ilyen a SAMSUNG? Ha én vállalom, akkor legyen az én problémám, nem hiszem hogy aláírtam olyat, hogy a saját tulajdonom használatában a SAMSUNG korlátozhat a beleegyezésem nélkül."

    Ez a mondatod elárult annyit, amennyi elég volt ahhoz, hogy megfogalmazódjon bennem a gondolat és le is írjam. Fogalmad sincs az egészről, csak ragaszkodsz egy eszközhöz, aminek megvan a veszélye, hogy több kárt csinál, mint hasznot.
    Senki nem mondta, hogy a Samsung csak úgy elveszi a telefonod és mehetsz amerre látsz. Minden pennyt visszafizet.
    Nem arc kérdése, csak hozzáállásé. Nem hiszem, hogy visszább kellene vennem, elvégre Te is elmondtad a véleményed, és én is. Azt pedig, hogy csöndben maradok, szintén én döntöm el. Köszönöm a figyelmet, témát zártam.

    U.I.: Valamint javaslom, hogy tanulj meg fórumot használni, mielőtt egymás alá szórod a hozzászólásokat. Nem véletlenül van a HSZ-ed tetején a "szerkesztés" lehetősége egy ideig.

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák