Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Cifu #30 üzenetére

    Igen, pont ezért volt ciki a dolog! Le is írtam én is akkor a Sony-t! Pedig régen még rendesen álltak a dologhoz, tesztelték a gariba leadott vízállónak minősített telójukat, és cserélték is, ha valóban nem a felhasználó hibájából ázott be. Aztán idővel rájöttek, hogy ez nekik nem éri meg. :DDD

    A Samsung viszont megbízhatóbb, és ami lényeges: valóban bírja is víz alatt! S5 Mini-t például simán csap alatt el lehet mosni, nem lesz semmi baja. S7-esek tulajai sem szoktak panaszkodni beázás miatt. Eljutott a Samsung arra a technikai szintre, hogy láthatóan megoldotta a beázás problémáját adott IP besorolás mellett.

    sheratan: Olyan telót nem adnék el, ami beázott nálam, de olyat igen, ami sokat volt víz alatt, és számomra már kétséges a tartós vízállósága, már azt várom, hogy vajon meddig bírhatja még hiba nélkül. Ez van, vállalom. (Ezért írtam sokszor más topikokba is, hogy gumis, műanyagos, szilikonos dugós mobilt max egy nyárra vennék, aztán eladnám, mert a következő nyarat már nem hinném, hogy kibírná nálam beázás nélkül. Messze nem akkora gazemberség, mint amikkel már találkoztam az évek alatt! Ismerek olyat, aki simán eladja a beázottat és kiszárítottat is -sajnos én is vettem már ilyet; ilyenek az emberek, mindenkit a saját érdeke mozgat leginkább, én már megszoktam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák