Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcellusz

    csendes tag

    válasz radi8tor #663 üzenetére

    Most likely! :D
    Tényleg tud süviteni.
    B-L-A-C-K: eltaláltad. Habár ennek is jól utánanéztem, h i3-i5-i7 játékokkal kapcsolatban melyik mennyire meddig, és van olyan ahol azt mondják teljesen mindegy, van ahol meg azt, h azért annyira mégsem. Nem igazán értek az ilyenekhez, meg lehet ezek csak számok (van aki erre veri, néha sajnos egem is el tud kapni :D) de van pár benchmark ami lazán jobbra írja az i5-öst, az i7ről nem is beszélve. Ha ilyen überjátékokkal játszanék, amivel nem játszom pl BF3, Crysis, Diablo III vagy Skyrim, szerintem eléggé akadozna, még mediumon beállításokon is a gép. Engem csak az aggaszt az egészben, h szerintem nem kifejezetten gépigényes játékok is eléggé meg tudják terhelni ezt az i3-555M kombót, úgy hogy grafikát is mediumra veszem rajtuk és akkor hozzák alkalmanként a kívánt teljesítményt. Jó mondjuk amikkel játszom főként netes MMO (Guild Wars), meg eksön (World of Tanks, főleg ez ami kritikusabb), a net lehet visszafogja a dolgokat. Nincs összehasonlítási alapom, csak amit mondjuk youtube-os videókon látok. Kétségeim annál inkább. De el leszek én ezzel, már egy éve elvagyok, szóval kb mindegy, csak most elkapott egy ilyen hév és gondoltam megkérdem, talán valaki más is gondolkodott már hasonlón, meg mivel te is felvetetted egyszer h lehet kicseréled majd i7-re, hátha utánanéztél már ennek.

Új hozzászólás Aktív témák