Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11302912

    törölt tag

    válasz QwErTy42 #324 üzenetére

    Leirtam miert vettem. Oda van irva. De te biztosan jobban tudod mint en, hogy miert es mire koltom a penzemet. Az anyaghasznalatrol meg fogalmad sem lehet mivel nem fogtad meg es nem probaltad ki a cuccot. Amit te csinalsz az a parasztvakitas, mert osszevissza dobalozzol innen-onnan indiaiaktol meg minden sopredektol osszehordott informacio alapjan. Foleg a torott zsaner es gyenge zsaner hozzaszolasod volt a szanalmas. Mivel ami neten van es le is van fotozva (foto nelkul kamu az egesz) az osszesen 5 kep ami terjeng a neten torott zsanerrol, es lehet latni hogy az a tag szo szerint kiforditotta a laptopjat, es ugy torte kette. Es uram bocsa az i7 nemcsak jatekokra hasznos. Hasznaltal mar mas programot jatekon kivul? Ezek szerint nem. Valmint egyre csak kurtitod es ferdited amit irok. 30 perceket szoktam en jatszani, es nem eg szenne a gep. Valamint ha 1 orat jatszom akkor sem. De meg sehol nem volt kep se video se semmi arrol sem hogy 8 ora jatek utan is oda olvadt volna a keze barkinek a billentyuzetre. Jaaaaah hogy megint osszevissza dobalozol a kitalacioiddal? Hajra csinald tovabbra is. Mellesleg mint mar irtam, felmesz youtubera es lathatod hogy egy csomoan jatszanak felvetel mellett is orakig gond nelkul.

    A legjobb a garancia amit mondogatsz, de mivel nincs ilyen laptopod, errol megint csak fogalmad nem lehet. En mar tobbszor hasznaltam a lenovo garanciajat, es szerintem hibatlan. Arrol nem tehetek ha valaki szandekosan kettetori a laptopjat, aztan meg sir hogy a szerviz elkuldi a verbe.

    Egyszeruen nem akarod beismerni, hogy baromira ki sem probaltal egy cuccot, es megis lehet mukodokepes olcsobban mint a tied.

Új hozzászólás Aktív témák