Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szatyor95

    aktív tag

    válasz HaZse #27 üzenetére

    Én például azért pályáznék meg egy ekkora telefont, mert ha utazok, és ahhoz van kedvem, akkor az út alatt megnézek egy részt egy sorozatból, esetleg játszom, digitalizált könyvet olvasok, vagy ha fontosabb dolgom akad (kidolgozni egy dolgozat kérdéseire a válaszokat, esetleg még be kell fejeznem egy fogalmazást, vagy hasonló), akkor sokkal kényelmesebb és gyorsabb egy ekkora telefonon megtenni ezeket, mint egy kisebben. Ráadásul így nem kell külön egy e-book olvasó, és egy tablet, meg még egy kisebb telefon is, hanem minden ott van egyben úgy, hogy sokkal kevesebb kompromisszumot kötöttem, és olcsóbban jöttem ki. Az meg számomra érthetetlen, mikor valaki olyan zsebébe teszi a telefonját, amiben az összetörik, ha le akarna ülni.

    Persze ettől függetlenül helyeselem azt, amit mondjuk a SONY megalkotott a Z1 Compact formájában. Nem mindenkinek van igénye tepsire, és vice versa.

    Nyugodj békében Integra!

  • Cifu

    félisten

    válasz HaZse #27 üzenetére

    Sose értettem, hogy minek ekkora telefon?

    Azért, mert feltehetően a Te használati szokásaidnak nem megfelelő. Aki sokat böngészik, játszik a telefonjával, annak viszont felüdülés a nagyobb kijelző...

    Vagy ez az új e-penis. :D Akinek kicsi, ezzel kompenzálja.

    Nyilván újdonságot jelent számodra, de meglepően sok lány vesz nagy kijelzős telefont, mert a Facebookozáshoz, sorozatnézéshez alkalmasabb, mint egy kisebb kijelzős. De biztos nekik is kicsi (valami), csak hogy a trollkodásra valami okot találj.... :DDD

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák