Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnd

    senior tag

    válasz zsolt971 #804 üzenetére

    [link]

    Telepítsd fel ezt: QPST 2.7 Build 422 és töltsd le a "Lenovo K920 Vibe Z Pro Unbrick Rom"-t vagy valami mást ami kompatibilis a telefonoddal, de ilyen xml stb.-s féle kell, a qsb és zip-es nem jó, értelemszerűen.
    A QFIL-t indítsd el a QPST mappából. Az első elindulásakor nekem bekérte a telepítőjét, tehát jobb ha kicsomagolod egy könyvtárba, és onnan telepíted.

    Select Programer ---Browser (megkeresed a kicsomagolt ROM bin mappájában a "prog_emmc_firehose_8974.mbn"-t)

    A Select Build-et automatikusan betölti, nem kell browsolni.

    Load xml -betöltöd a rawprogram0.xml-t és a patch0.xml-t

    Na és most jön a lényeg, hogy nem recoveryben kell csatlakoztatni a telefont (amikor feltelepít pár soros portot).
    Hanem, kikapcsolt telefonnál nyomva tartod a felfele hangerő gombot és így csatlakoztatod az USB kábelt. A gombot nem engeded fel.
    Eszközkezelőben megjelenik egy újabb sorosport (a driverét is fel kell telepíteni, ha jól csalódom akkor én a needrom-ról töltött Qualcomm Flash-ból való drivert raktam fel. De mivel rengeteget próbálkoztam... passz.
    Na ha az idétlen hosszú nevű port megjelenik az eszközkezelőben akkor a QFIL Select Port jával kiválasztod azt a portot. Ez ilyen fix idő után lecsatlakozik, újra csatlakozik, El kell "kapni" a megfelelő időpontot. Ha minden igaz még valami auto connect is volt valahol kiválasztható...
    Én amikor éppen jelen volt az eszközkezelőben a port, rányomtam a downloadra... és bejött :)

    Mondjuk ezután nem akart felmenni a gyári OTA frissítés, így én bemásoltam inkább ezt a tartalmat http://www.needrom.com/download/vibe-z2-pro-cee-multilingual-version/
    és felraktam a két gombos indítású flashelővel. Ezután a mindennek oka frissítés is szépen felment, hiba nélküli a gép. Minden mac adress, meg imei a helyén, perfect. :DD :DD :DD

Új hozzászólás Aktív témák