Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • clermont

    újonc

    válasz atike #389 üzenetére

    K920 Z2 Pro... szuper telefon, nagyon nem bántam meg, igazi erőgép..bár épp ma ejtettem el olyan szerencsétlenül, hogy a képernyő széle berepedt, az érintőképernyő 3/4 halott..remélem hamar cserélik..
    Gondolom, aranyárban lesz..
    :Y

    ami eddig (2015.jún. óta) kiderült...
    - mindent bír teljesítményben, semmi nem akasztotta ki eddig, ha volt fagyás, azt betudom a programnak..heti 1-2 van, de igazából kilövöm az alkalmazást, s újraindítom...olyan, hogy "halál", kimerevedés és akksi ki-újraindít, mint a régi dualosaimnál (Samsung, Nokia) soha!!!
    Heti egyszer azért újrainditom, 1 napig úgy érzem, még inkább gyors.
    Tesztelgettem, még repülés közben a nagy sebességtől megbolonduló GPS-es alkalmazások (4-5 megnyitottam) mellett sem volt akadozás, fagyás..max az app leállt....
    Ami zavaró, az a kiálló hátlapi kamera, ill. az, hogy annak képminősége messze elmarad pld. egy azonos árú Samsungtól (használtam egyet egy 2 hetes nyaralás alatt), amennyiben a fényviszonyok nem kedvezőek!! A videó még relatíve rendben is van, állókép a silányabb - persze az is egy ugrás az előző telefonjaimhoz képest!
    Nem lehet hozzá tokot kapni.
    Nagyon vékony, viszont a sok fémtől kicsit nehéz és könnyen kicsúszik a kézből, ha nem vigyázol!
    Szuper szép a kijelzője, én tervrajzokat és fotókat, rendereket nézegetek a munkám során,olyannyira bevált, hogy a 10" tabletem itt porosodik azóta, elő se veszem....
    A szempontok nálam a teljesítmény, a minőség, a dualsim, a nagy képernyő (de zsebben elférjen) s a férfias-elegáns kialakítás volt - sajnos ilyen a világ, figyeli a munkám során a környezetem. továbbá az elmúlt évek tapasztalatai miatt nem akartam Nokiat és Samsungot többet...a HTC épp leáldozóban volt, a Honor meg még nem tört úgy fel, a Lenovo laptopjaiban kellemesen csalódtam az elmúlt időszakban, hát adtam egy esélyt a telefonnak, NAGYON NEM BÁNTAM MEG!! VEDD MEG? NE HABOZZ!!!! :K :K :K

Új hozzászólás Aktív témák