Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BakyG

    csendes tag

    Sziasztok!

    Teljesen új vagyok a fórumon és egy hete használom a készüléket. Megnéztem és nem működik az SD kártya bővítés. Semmit nem lát, csak a belső tárhelyet. (De ezt ne vegyétek 100%-nak nem vagyok telefonguru. Beletettem ahogy belefért, de nem ismert fel semmit)
    Amúgy elégedett vagyok a készülékkel, egy dolgot leszámítva. Valamiért az első indításkor, azonnal felajánlott egy (azt hiszem) ROM frissítést és ennek az lett az eredménye, hogy nincs fejlesztői lehetőségek beállításom, így a stock android felületre sem tudok váltani. Ez nem nagy veszteség a számomra, mert nem igénylem, de az a gyanúm, hogy ez a frissítés nem valami jó dolog, mert már eddig kétszer tapasztaltam, hogy újra indult a készülék magától. De a beállításait nem veszíti el, csak a sim kódokat kell újra megadni.
    Az energia felhasználása tökéletes. Csak akkor kell naponta töltenem, ha a feleségem játszik rajta egy-két órát magasabb fényerőn, de akkor is csak azért, mert 30%-ra lemegy az akku töltöttség. Ha csak én használom bekapcsolt Bluetooth, GPS mellett netezésre, telefonálásra, akkor simán kibír két napot. Arról nem is beszélve, hogy az akku kezelő program nagyon jó és van egy hasznos funkciója, ami időzített vészhelyzet módba kapcsolja a készüléket (csak hívás és sms engedélyezett), így szinte nem is fogy az akku.
    Sokan jelezték a melegedést, amit csak megerősíteni tudok (magas hardver igényű játéknál és a kameránál), de nem kell eldobni a készüléket, csak érezni, hogy dolgozik a hardver. Természetesen az akku fogyasztása is megugrik ekkor.
    A RAM az bőven elég. Kb. 1,3-1,5 GB szabad, ha nem fut semmi program, csak a háttér futásban (frissítésben) engedélyezettek ( 3 email, facebook, messenger, viber és egy pár egyéb dolog).
    Amúgy iphone 4-ről váltottam erre a készülékre és leginkább a dual sim (és LTE), nagy kijelző de "kicsi" testben, nagy akkumulátor és friss hardver vezérelt a választásomban. De kaptam mellé hihetetlenül elegáns külsőt, masszív házat, jó kamerát (kiváló képeket csinál).
    Egy dolog zavar, hogy a névjegyeknél nem tudom a nevekhez rendelni, hogy automatikusan melyik kártyáról indítson hívást vagy smst.

    Ja és gyönyörű a kijelző képe minden szempontból!!!!

    Ha bármi kérdésetek van írjatok. Ha tudok válaszolok!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák