Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Sok-sok hozzászóláson keresztül, csak olvastam a telefonnal való problémákat. Némított üzemmódban nem ébreszt? De ébreszt, csak hang nincs (de hát ha valami néma akkor az néma), erre van az ütemezett ki-be kapcsolás. Akkor a méreti problémát is láttam elég sokszor, de aki egyszer is átpásztázta a specifikációját, észrevehette, hogy oda van írva a kijelző 6"-os, ebből gondolhatjuk, hogy ez nem lesz "zsebbarát", de ugyanakkor a végletekig leoptimalizált mérettel köszönt minket a Lenovo. A melegedést viszont csak megerősíteni tudom, de a fém hátlap elvezeti, így égési sérülést nem szenvedünk. :) Akkumulátor kapacitása és a kijelző minősége, a rendszer sebessége kárpótol mindenért. Eleinte nekem is szokatlan volt, hogy néma módban nem ébreszt, de nem egy egetverő probléma, ami nélkül nem lehet élni. :) Szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú telefon, amit kapni lehet, mind emellett az egyik legmasszívabb és legkecsesebb házba burkolva. Lehet nem ez a telefon a legvékonyabb és a legkisebb, de a mai napig a legjobban kihasznált képernyő/készülékház aránnyal rendelkező készülék (82%). Kamerája is elsőosztályú, én a 3 hetes kapcsolatunk során fél percig se bántam meg a "frigyre" lépést. :) A Samsung csak reménykedni tud, hogy valaha is meg tudja közelíteni ezt a minőséget és kinézetet. :) Egyébként ha már Samsung, sok hírdetést láttam, hogy S6-ot értékegyeztetéssel Vibe Z2 Pro-ra cserélnének, és már én is kaptam ajánlatot, de hiába erősebb sokkal, ez nem látszik használata és tesztelgetése közben, a kijelző is alul marad ettől a 700nites szörnyetegtől. :) Aki megvette a K920-at, használja egészséggel, nagyon jól járt ezzel a készülékkel, és borítékolható, hogy negyed akkora árréssel se adták el a végfelhasználóknak, mint a Samsung az S6 és S6 Edge készülékeit, pláne, hogy már 120 ezer hazánkba is ez a remekmű! :) Aki a mérettel meg tud barátkozni, annak több kompromisszumra nincs szüksége, mert ez a telefon nagyon átgondolt és igényesen összerakott szerkezet, ami minden téren remekel. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák