Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz afb #3706 üzenetére

    Én ezt használom. Pontosabban ennek a fizetős verzióját, de az ingyenes is remekül működött. Nagy előnye, hogy több akkut is tud monitorozni felváltva, Manuálisan bepöttyözod hogy épp melyik van benne, és az alá logolja a történéseket. Utána össze is lehet őket hasonlítani.
    Nekem 3,6V-nál kifingik, és arra akarom rábírni valahogy, hogy minél lejjebb engedje. Ezeknél az aksiknál 3,2V-ig biztonsággal le lehetne menni. A hosszútávú élettartam-megőrzés szempontjából elképzelhető hogy nem engedik annyira leesni a feszkót.
    A fent linkelt app leírásában az áll, hogy párszor érdemes teljesen lemeríteni, hogy a legalsó tartományt is megfigyelhesse. Nagyon jó a helpje, részletes és magyarázó, le a kalappal.

    SanyiSay - az a 4 mV nem probléma, de a 3600 és a 3400 közti 200 az már lehet hogy standbyban órákat jelentene.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

  • Blizzardking

    őstag

    válasz afb #3706 üzenetére

    Van még ez is, ezt nem próbáltam, de direkt van benne egy olyan funkció hogy fix battery drop, azaz a hirtelen esés javítása.
    Több ilyen kalibráló/statisztika törlő appnál is láttam, hogy az első töltést kikapcsolt állapotban javasolja, és mikor úgy tele van, akkor kapcsold be. Sajnos a témában nekem sincs elegendő tapasztalatom, és lassan lehet fejlődni, mert mindig 1-2 napot kell várni a következő próbáig. Mindezt 3 aksival és legalább 2 rommal végigpróbálgatni... mire megszületik a legjobb aksi legjobb rom kombó lehet hogy unokám lesz...

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák