Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz hemaka #7 üzenetére

    A lenovo egy kinai cég, az ibm eladta neki a laptop és asztali gép üzletágat névvel mindennel, mostmár annyi köze vangű a thinkpadokhoz hogy egy a név, illetve az aktuális modelleket megkapták és azokat viszik tovább. Ahogy meg is nézed a régi meg új thinkpadek között jelentős változás külsőre, szerekezetileg nincs semmi, csak más belsőt kapnak. Legalább is abba az időben ezt irták a hirekben. Nekem mondjuk nem volt lenovo, ibm laptopom, de minden forrásból ezt hallom. Nekem acer, hp, asus laptopom volt, acer az kicsit fapadosabb, de az volt az első még, bár abból is felsőbb kategóriás, utána egy fapados asus, azt annyira nem szerettem. Utána felső kategóriás hp, és most egy csúcs asus. De ebből a lényeg, hogy inkább nem a gyáró számit, a felső kategóriás gépek minden gyártónál, legalább is a komolyabbkanál, jók, csak tetszés kérdése inkább. De szerintem a legjobb gyártó a HP. Nekem legalább is összességében az a favorit, bár kicsit drágábbak a gépei mint az asusnak, vagy a fscnek vagy az acernek vagy stbstb de nagyon jók.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák