Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz iknight #37 üzenetére

    A 3G modul nélküli verzió 150k a legtöbb helyen (szintén 32GB-os, bár ha a 16GB-os verziót veszed jelentősen olcsóbban azt is tudod SD/MicroSD kártyával bővíteni mert van rajta kártyaolvasó).

    Nekem van Androidos telefonom, a netbook felé is tetheringelem a mobilnetet róla és a táblával se tennék másként. A franc fog a telefonon és a netbookon/táblegépen is külön mobilnetet fizetni.

    Szerk: Nem mondom, így is drága a dolog. Egy 3G-vel és dokkolóval ellátott 32GB-os példány szerintem simán lehetne 120-130k is, a 3G nélküli meg bekúszhatna 100k alá. Egy átlagos netbook manapság 80-100 ezer forint. A transformers szériában pedig ráadásul IPS panel dolgozik ami azért sokaknak fontos lehet (például nekem), szóval nem feltétlenül van ez nagyon túlárazva, de tény, hogy igazán javulhatna a helyzet. De amíg nem viszik az emberek, amíg a táblák piacának több mint 70%-át az Apple uralja és ő nem hajlandó árcsökkentésre (és márpedig erre SOHA nem lesz hajlandó egyetlen terméke esetében sem), addig egy ASUS Tranformers vagy hasonló kaliberű Lenovo vas sem lesz olcsóbb. Kivéve ha az emberek rájönnek, hogy iPad áron kapnak szintén gyors, szintén IPS kijelzős, Honeycomb-os táblegépet amihez mellesleg ennyi pénzért egy komoly dokkoló is jár!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák