Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    A 2006-os Motorola L7-em óta vagyok Moto fan (OK, tudom hogy ez a Moto már nem "az a Moto", de továbbra is szurkolok nekik), design-ban, kijelző minőségben mindig nagyon odatették magukat, és habár sosem volt fotós csúcsmodelljük, kamera teljesítményben is mindig kiegyensúlyozottan teljesítettek, akkoriban az L7 is egész vállalható VGA képeket lőtt, később Milestone2-m is jól teljesített akkori viszonylatban 5 MP-en...ha nem lennék Apple felhasználó szerintem már beneveztem volna valamelyik Z típusra, mert nekem tetszik a moduláris termékcsaládjuk...

    Viszont tényleg érthetetlen miért spórolnak ennyire a processzorokon. Van a családban Motorola G6, tudom, hogy a hétköznapi használat során bőven elég amit a 450/625/626-os Snapdragon procik hoznak, főleg a gyakorlatilag majdnem teljesen natúr droid Motorola felülettel, azonban elég nagy váráslói réteg olvas utána a dolgoknak manapság, és igen is eladások tekintetében számítanak a (csak) papíron mérhető adatok, egyébként kb a felső kategóriában sem váltanának olyan gyakran az emberek készüléket, gyakorlatilag az új generációs Galaxy S-ek / Note-ok csak papíron különböznek az elődöktől, gyakorlati használatban a sebességnövekedés nem érezhető egyik szériáról a másikra....na jó itt tettem egy kis kitérőt, amivel valószínűleg sokan nem fognak egyetérteni, de a lényeg annyi lett volna, hogy egy 660 vagy 710-es Snapi mennyivel fájhat többé beszerzési áron? Nem értem miért nem éri meg nekik belerakni, hogy a Xiaomit és egyéb olcsó brandek papíron se találjanak rajtuk fogást...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák