Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Végre van optikai képstabilizátor a G-be. A Plus verzióbe elférhetett volna erősebb Snapdragon lapka.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#2) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

A Powert elfogadnám.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#3) Sanyi.mTs

Sanyi.mTs
(őstag)

Szín variációkról lehet valamit tudni?

(#4) ghiottone válasza Sanyi.mTs (#3) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

G7 Play - Deep Indigo, Fine Gold.
G7 Power - Ceramic Black, Marine Blue, Iced Violet Gradient.
G7 - Ceramic Black, Clear White.
G7 Plus - Deep Indigo, Viva Red

Itt a német oldal.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) - Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#5) .Z.

.Z.
(tag)

A 636 -os Snapi egy csalódás.

(#6) ghiottone válasza .Z. (#5) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Ezt kb. mindig így csinálják. A G5 plusba a korábbi év feljebb pozicionált Z Play 625-öse került. A G6 Plusnál a korábbi modell évben kiadott X4-es SD630-asa. Most a múlt évi Z3 Play 636-osát kapta a Plus. 675 majd a P40 / One 2019- ben lesz és a Z4 Playben. - Így jövőre a G8 Plusba várható leghamarabb a 675.

[ Szerkesztve ]

(#7) .Z. válasza ghiottone (#6) üzenetére

.Z.
(tag)

Valahol bíztam benne, hogy X4 -em utódja lehet a G7 Plus, de így nem lesz.

(#8) Aweriot

Aweriot
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

G6-ról biztosan nem fogok váltani, habár a sima hetes kifejezetten tetszik.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#9) ghiottone válasza .Z. (#7) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Jöhetne egy X ezévben. Szeptember még messze van, hátha.

(#10) Pécsi gyerek válasza .Z. (#7) üzenetére

Pécsi gyerek
(őstag)

Nekem is x4 em van.Vízálló gyors,hibátlanúl megy,az eddigi legjobb telóm.Marad is😀

Gigabyte b250m-ds3h lap+pentium g4560+2×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+ +Gigabyte rx 460 oc 4 gb+zalman z1 neo házikó :)

(#11) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

Racionális telefonok, átlag usereknek teljesen elég amit tudnak jó áron A brandként

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) aelod

aelod
(PH! kedvence)

Power elég kellemes S636 és nagy akkuval.
Ezeken pure android szerű gyári ROM van?
Kamera mennyire lehet szűk keresztmetszet?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#13) ghiottone válasza aelod (#12) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Igen, közel stock rendszer.
Kamerában fejlődnek + ha van camera2 api akkor simán felmegy a gcam. Nem tudom pontosan a Power melyik szenzort kapta, de a specifikáció alapján az a gyanúm, hogy a Force-ban lévő IMX386-ost. Itt egy összehasonlítás Pixel 1 & Force

(#14) aelod válasza ghiottone (#13) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Elég impozáns, köszi :K

(#15) Draun01 válasza aelod (#12) üzenetére

Draun01
(lelkes újonc)

A Powerben Snapi 632 van

Xiaomi Mi A1

(#16) aelod válasza Draun01 (#15) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Akkor benéztem. Mea culpa

(#17) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Nem egy kiemelkedő ajánlat, de ezt már megszoktam a Lenovo korszakos motorolajtól. Ellenben szép. Vagyis, valahogy attraktív.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#18) gzbotii

gzbotii
(PH! kedvence)

Nagyon gyenge HW ez 2019-ben. 30.000Ft alatt fHD hiánya szerintem nem megbocsátható :( (igen, iPhone Xr esetén sem az számomra)

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#19) aelod válasza gzbotii (#18) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Lehet vele élni. Nem nagy kompromisszum ha jó a kamera, alig módosított droid van alatta és nagy akku.

(#20) gzbotii válasza aelod (#19) üzenetére

gzbotii
(PH! kedvence)

Eléggé Moto párti vagyok/voltam (több okból is), de 55.000 vettem egy Xiaomi Mi A2 Liteot, 4000mAh aksi, Android One, 2280 x 1080 felbontás :(

Proposing the same flawed strategy over and over again will not make it more effective, Ensign.

(#21) sohajda90

sohajda90
(újonc)

A 2006-os Motorola L7-em óta vagyok Moto fan (OK, tudom hogy ez a Moto már nem "az a Moto", de továbbra is szurkolok nekik), design-ban, kijelző minőségben mindig nagyon odatették magukat, és habár sosem volt fotós csúcsmodelljük, kamera teljesítményben is mindig kiegyensúlyozottan teljesítettek, akkoriban az L7 is egész vállalható VGA képeket lőtt, később Milestone2-m is jól teljesített akkori viszonylatban 5 MP-en...ha nem lennék Apple felhasználó szerintem már beneveztem volna valamelyik Z típusra, mert nekem tetszik a moduláris termékcsaládjuk...

Viszont tényleg érthetetlen miért spórolnak ennyire a processzorokon. Van a családban Motorola G6, tudom, hogy a hétköznapi használat során bőven elég amit a 450/625/626-os Snapdragon procik hoznak, főleg a gyakorlatilag majdnem teljesen natúr droid Motorola felülettel, azonban elég nagy váráslói réteg olvas utána a dolgoknak manapság, és igen is eladások tekintetében számítanak a (csak) papíron mérhető adatok, egyébként kb a felső kategóriában sem váltanának olyan gyakran az emberek készüléket, gyakorlatilag az új generációs Galaxy S-ek / Note-ok csak papíron különböznek az elődöktől, gyakorlati használatban a sebességnövekedés nem érezhető egyik szériáról a másikra....na jó itt tettem egy kis kitérőt, amivel valószínűleg sokan nem fognak egyetérteni, de a lényeg annyi lett volna, hogy egy 660 vagy 710-es Snapi mennyivel fájhat többé beszerzési áron? Nem értem miért nem éri meg nekik belerakni, hogy a Xiaomit és egyéb olcsó brandek papíron se találjanak rajtuk fogást...

[ Szerkesztve ]

(#22) ghiottone válasza sohajda90 (#21) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Majd csak jövőre raknak bele. A G szériában mindig lassabb a fejlődés. A P40-ben és a Z4 Playben lesz 675/710 ebben az évben, de azok drágább kategóriába tartoznak. Kínában P40, nálunk ha jön akkor pedig One (2019) vagy ilyesmi lesz és 300 euró fölötti árkategória, a Z4 Play pedig a korábbi árazások alapján 500 euró - ott már kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, 3600-as aksi és 48 megapixeles kamerát várhatunk.

(#23) .Z. válasza Pécsi gyerek (#10) üzenetére

.Z.
(tag)

Akkor neked szerencséd van, mert az enyém nagyon bugos. Bár én mindig kifogom a fura darabokat :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.