Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    Én picit másik szemszögből is ránéznék a dolgokra, csak beszélgetés és felvetés szinten.

    Szerintem a Huawei irány jó. Ez az Op rendszer tartalmaz elég sok és jó lehetőséget a továbbiakra.
    Okosan jártak el meglátásom szerint. Itt nem arról beszélek, hogy többet mondtak, mint amit tudtak, az stratégia. Arra gondolok, hogy a rendszer egészen sok platformon jó lehet idővel, és erről gondoskodtak is.
    Elég nagy cégről beszélünk, hogy ne hagyják veszni az eddigi munkát és ők is tudják, hogy lehet olyan szitu, hogy piacot menthet ez nekik. Értékes számukra, mert sok általuk forgalmazott szerkezetre is jó, így iot / óra / tv stb vonalra is használható, tehát megéri energiákat beletenni. Egyből nyílt rendszerré tették, így részint motiváció embereknek akár haszonszerzés akár egyéb miatt, hogy fejlesztgessék, foglalkozzanak vele, valamint mondani lehet azt is, hogy bárki láthatja hogy nincs benne semmi ami "haza telózna" és amúgy is free.
    Sok oldalról motivált így a nép arra, hogy foglalkozzon a rendszerrel és segítsen tökéletesíteni.
    A google reakciója és lobbija is érthető, hiszen azért kínában sokan vannak, és bár sok dolog tiltott ott is, de mégis biztosan keres pénzt a google androiddal kínában is reklám egyéb tekintetében ami bevétel kiesés és fáj nekik is. Ez az embertömeg az ami miatt azért ha félni nem is, de komolyan kell venni a Huawei törekvéseit, hisz ha átállítják az embereket erre akár központilag is, az elég nagy tábort adna a Harmonynak. Itt lépett be az egyenletbe a központi vezetés, akik megint csak tehetnek forrást ebbe a rendszerbe, mert jobban tudják vele pl ellenőrizni a "sajátjaikat" és kifelé (android) is kevesebb adat tud szivárogni, ha egyáltalán.
    Ezen okok / indokok miatt a gúnyolódás és élcelődés picit sok, de azért érthető sokak részéről persze. :R
    Nos nem vagyok szakmabeli így ezek felvetések csupán, bárki akinek kedve van megbeszélni, kivesézni, rávilágítani dolgokra, azzal szívesen elbeszélgetek, remélem mások is.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák