Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz szkaroly #114 üzenetére

    Nem ertem a virusirto hogy jon a szoftverfrissiteshez. Nem egy kategoria a ketto.
    A tini korcsoportot meg inkabb hanyagoljuk, mert nem esz vagy erzelmi alapon hoznak legtobbszor dontest hanem amit latnak a TV-ben, vagy masoknal nekik is az kell, nevezzuk trendnek.
    Igen volt olyan par eve, mikor belassult a regi telefon egy frissites utan, azt lehet vitatni ez kesz akarva volt vagy sem, sosem fogjuk megtudni. Erv nelkul meg ezt nem hozhatod fel.
    By the way mutass nekem egy androidos telefont amit ilyen sokaig tamogat egy ceg, ja hogy ilyen nincs... :DDD Azt mar meg sem emlitem, hogy frankon belassul par ev alatt egy csucs hardver is.
    Volt egypar flagship illetve kozepkategorias android telefonom es ket ev utan erezhetoen lassabb volt mind. A 8 giga rammal is ujratoltodtek az appok, plusz mindegyik megakadt nalam. Igaz iPhone is, de kozel sem annyiszor.
    iCloud-ot ugy tudtak feltorni, mint ahogy Google Drive-ot, user error...gyenge jelszo.
    Kabel amit adnak iPhone-hoz igen szar es tornek, de ezer alternativa van, olcsobb-dragabb es itt a lenyeg amit irtam. Tobb lehetoseged van. Gyorstoltest mar tamogatott 11 ota. 18W. Igaz nem olyan gyorsak mint egy-ket droidnal, de nem is amortizalodik az akku olyan mertekben. OnePlus-om egy ev alatt mar csak a totles 80%at vette fel, thx to the fast charger, mivel csak azt hasznaltam. iPhone-om ugyanennyi ev alatt 4 %-ot veszitett csak. Nem mindegy.

Új hozzászólás Aktív témák