Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    Gratulálok hozzá! Szép darab. :C

    Régen én is sokat legóztam, főként gyerekkoromban, aztán valahogy abbamaradt, talán mert a jobb készletek már drágábbak voltak és nem saját pénztárcából gazdálkodtam (szerintem a fő ok ez volt, de lehet picit ráuntam, mert anno minden alkalomra, amire lehetett, legot kértem... pontosan nem emlékszem mi is volt). De valahogy hozzászoktam és amikor dolgozni kezdtem, akkor is max. bámultam az újabb és újabb készleteket, de soha nem vettem. Idén vettem egy kicsi Lego Technic-et nosztalgia faktorként, meghozta a kedvem azt hiszem egy videó.
    Meg egyszer vagy kétszer anno egy volt barátomnál legoztam komolyabb szettel (42063, 42043).

    Most egy ilyenre fáj a fogam: [link], illetve egy ilyenre: [link]

    Mondanám, hogy a Lego Harry Potter féle Roxforti kastély is kellene (főként a hozzá kapható világítással, ami baromi jól néz ki), mert szerintem elférne itt a monitor mellett az asztalon, de szerintem abból nem lesz sok minden.
    És valóban, a lego a drágább hobbik közé tartozik, lehet rá költeni bőven.

    Na és persze szép kis gyűjteményed van! :K

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    válasz h3lios #50 üzenetére

    Na igen, elég hamar el lehetne költeni a fizetést. Engem leginkább a Technic-ek érdekelnek, de a kastély illetve a lombház is tetszik. A(z) SW annyira nem vonz alapvetően. Én is elfogadnék egy Solymót, ez tény, meg a Lego Star Warst is imádtam, viszont maga az univerzum annyira nem szippantott be. Van egy két animációs kisfilm neten, ami elég badass, de hogyha választanom kéne a Sólyom és egy jobb technic készlet közt (készletfüggő, de: tételezem fel mondjuk a Landrovert), akkor utóbbit választanám.
    Azt mondjuk nem tudom, hogy a kastély elférne e a szobám valamelyik részében. De annyira nem aggódok emiatt, mert ilyen drága legókra egyenlőre nem vadászok.

    Viszont épp tegnap szereztem be egy szettet:

    Jó kis járgány, szerintem szép lett. Ahhoz képest nem volt drága (13 990 Ft talán, de nem emlékszem pontosan) és elég jó lett. Lehet én is írok róla egy miniposztot a blogomra. Sok-sok legót szeretnék, de végtére is a pénztárcám mondja meg mi lesz a végén.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    válasz h3lios #57 üzenetére

    Szép ez a Bugatti, bár a Porsche talán egy picivel, mintha szebb lenne. Esetleg tudsz (vagy bárki más az olvasók közül) olyan oldalt, ahol használtan lehet vásárolni legókat, esetleg olyanokat is, amik már nincsenek forgalomba? Jófogásig meg a kockafaluig jutottam (még).

    Tavaly még ehhez sikerült hozzájutnom... igazából azt hiszem hosszú ideje ez volt az első legóm, amit vettem, de ezt írtam feljebb is, ha minden igaz.

    Ez meg egy kis nosztalgia faktor, nem tudom mikor lett összerakva, a kép, amit találtam róla, 2014-es... van rajta Lego Technic alkatrész, meg azt hiszem Racers is... de utóbbiban nem vagyok olyan biztos. Bár igaz, ezt magam építettem. A szélvédő azt hiszem egy Technic-ből származik, amit még gyerekkoromba kaptam valamikor. Kíváncsi lennék rá, hogy melyik készlet is volt ez.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    válasz Pötyi #59 üzenetére

    Hálás köszönetem! :R

    Ez azért szép: [link]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák