Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToxicJuice

    újonc

    Sziasztok! Szeptember 12-én rendeltem egy ilyen szerkentyűt az Aliról, jelenleg már a magyar feldolgozóközpontban van (gondolom most derül ki, nyakamba rakják-é az Áfát).

    Segítséget kérnék. :R
    Akiknek már van ilyen tepsijük, és járatosabbak a telefonok világában mint én: van-e olyan elterjedtebb márkás telefon, amelynek a méretbeli paraméterei hasonlóak ehhez? Leagoo T5 modellhez keresgélve nem jön be túl változatos toktalálat, más márkáknál meg van kismillió... :Y
    Tempered glass-t már rendeltem hozzá.

    Előre is köszönöm! :R

  • ToxicJuice

    újonc

    Megjött a tepsi, és elégedett vagyok vele, szerencsére az akkumulátor normálisan működik. A korábbi gagyika, de legalább drága/nagyonbutaokos telefonjaimhoz képest szuper, és a külseje is bejön, bár számomra ez sokadrendű kérdés. Az AliExpressről vettem, a postázás és a vám együtt 1 hónap 4 nap alatt juttatta el a kezembe. 33+12 ezerbe fájt, ennyiért nincs jobb szerintem. (Kicsomagoláskor a üvegvédő fólia alá volt csomagolva 3 porszem, de én egyből cseréltem tempered glassra, így ez nem érdekelt.) A páromnak is nagyon tetszik, szerintem hamarosan ő is beszerez egyet. 😉Tokot végül az e-bayről rendeltem, mérete alapján a ZTE Nubia M2-re való jó lesz, a hátlapi kamera helye nem befolyásoló, mert olyan tokot találtam, ahol a befogatott telót felfelé ki lehet tolni a tokból annyira, hogy lehessen fotózni. Számomra ez a cucc eddig 5/5, aztán a tartóssága majd kiderül...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák