Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Touch-ko #32 üzenetére

    Nem az a baj, hogy nem csúcs, hanem az, hogy rohadtul túlárazott. Amennyiért Solot veszel, már sokkal jobbat is tudsz.

    (#33) Dany007
    "A telefonos fülhallgatós zenehallgatás csak unaloműzésre és a környezetei zajok elnyomására való. Metrón villamoson döcögve meg aztán a mezei füles is pont megfelelő..."

    És ha nem csak tömegközlekedéshez használsz hordozható lejátszót? Igenis van különbség az adott kategórián belül is.
    És válaszolva a (#45)-re is, szinte az összes tartozék füles szar. Nem éri meg a gyártónak, hogy minőségi fülest adjanak, lásd ugye a HTC-t. Bár ennyiből ki is hagyhatnák a csomagból, mert az ilyen filléres szarok mindenre jók, csak zenét hallgatni nem.

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Dany007 #58 üzenetére

    Közben eltűntem pár napra, de ember. A telefonban is van DAC, AMP, kutyafüle, a Galaxy S-ben meg egy kiváló példány található. A SGS, Nexus S, Galaxy Tab, stb. kütyük, ugyanazzal a Wolfson WM8994 DAC-kal nagyon jó forrásnak számítanak. Igaz, hogy kell hozzá a Voodoo sound hogy tényleg kijöjjön belőle az, amit tud, de úgy már egész komoly fejeseket is meg lehet vele hajtani, nem csak érzékeny füleseket. (Hogy érzékeltessem, ahhoz, hogy hangban előrelépjek a forrást tekintve, sokat, úgy kb 50-60 ezret kéne költsek egy jó DAC-ra, de lehet, hogy keveset mondtam. Ez akárhogy is nézem, igen jó teljesítmény, ergo egy 20-30 ezres fülesnél még nem biztos, hogy a telefon lesz a gyenge pont. Illetve nem egy Galaxy S lesz az...)
    Ezért is mondják azok, akik hallottak már jó telefont/pmp-t, jó fülessel, hogy bizony lehet válogatni pénztárcának és igényeknek megfelelően, még ha mobil eszköz a forrás is. (És akkor még arról nem beszélve, hogy pl a gyári droidos zenelejátszónál mennyivel jobban tud szólni mondjuk a Neutron Music Player.)

    szerk.: Tehát szó se volt semmiféle közbeiktatott dologról. Pont úgy van, ahogy elképzeled, csatlakoztatod a 3,5-esbe a fülest és kész. Tényleg hallgass meg egyszer egy ilyet, mert nem érted addig, hogy miről van szó.

    (#59) jan101
    Nem kell zokon venni. Valószínűleg sosem hallott még értelmesebb hordozható lejátszót, értelmesebb fülessel, pláne nem IE8-al. Amint hall akár csak egy XE200-at, mint ami nekem is van, mindjárt változik a véleménye és akkor az még tényleg csak a belépő az értelmesebb hangzás világába...

    [ Szerkesztve ]

  • kolosanyi

    veterán

    válasz tDr1v3r #49 üzenetére

    Közben már nincs szerkesztésem. Hidd el tudom miről beszélsz, bár én csak egy Solot hallottam egy One X-ről (egyszer Veletechen, meg egyszer haveromét egy csendes szobában, de úgy se volt jobb értelemszerűen). Tényleg nem ebben az árkategóriában lenne a helye, semmi nem indokolja ezt. Az Apple legalább minőséget is ad a szép kis árcédula mellé, de a bícc még ugye azt se. De legalább rajul néznek ki...

  • kolosanyi

    veterán

    válasz jan101 #62 üzenetére

    Nos nincs mit, ez már tényleg eléggé a plafon. :) Bár én egyelőre elvagyok az XE200-al, azért egy armatúrás Shure fülest kipróbálnék, majd ha lesz rá pénzmag... :)

    Húúú bakker, két óra és ott leszek a G3 koncerten. Nagyon várom már, nem lesz semmi. Épp a vonaton ülök, Pest felé valahol, közben pedig nagyon jót zenélek a kis Xearsel (Épp Dream szól :D ). Bocsi, nem ide tartozik, de be vagyok sózva. :D

Új hozzászólás Aktív témák