Hirdetés

2017. szeptember 25., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Xaels

Xaels
(PH! félisten)

Kár a túlzásba esett csicsa miatt. Kicsit letisztultabban rohadt jól is kinézhetett volna.

ChinaPhone AntiChrist - Owner of the Samurai Bear (XVS650A Custom)

(#2) Soybex

Soybex
(senior tag)

Nagyon dzsuké telefon lett ;]
Borzalmas a külseje..

Samsung Galaxy Note 4 / Google Pixel XL / Asus k501 /

(#3) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Keresem a Lamborghini stílusjegyeket benne, de nem látom sehogy.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#4) toronyhaz

toronyhaz
(tag)

Ez nagyon gáz.
Viszont EZEN a BOOMBOX-on látszik hogy Lambo

[ Szerkesztve ]

(#5) no more

no more
(PH! addikt)

Jézusom, de csúnya! :D

(#6) jUUh

jUUh
(senior tag)

Pfhejj de ronda :DDD

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#7) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Hát igen.
Ferruccio Lamborghini most forog a sírjában...
Még jó, hogy nem láthatta....

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#8) tixem

tixem
(PH! addikt)

Az a háttérkép a 10 évvel ezelőtti mókolós Sony Ericssonos időimet juttatja eszembe, amikor mindenféle sz*rabbnál sz*abb brand-es háttérképpel és témával feszítettem, mert azt hittem fú de mennyire cool :D Pedig nagyon nem. Szivárványos neonos háttér előtt nike pipa és társai :DDD Vááá

Na ez pont ilyen. Végül is csak 10 évet késett.

(#9) Szabcsizz Hátdehátde.. Az arany drága meg kvaliti meg exkluzív. Mint a Lamborghini, nem látod az összefüggést? :)

[ Szerkesztve ]

OnePlus 3 ||| Asus Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#9) Szabcsizz

Szabcsizz
(senior tag)

De miért kell az,hogy legyen benne arany szín???Árulja már el nekem valaki..
Nem ettől lesz Lambos a telefon..

Huawei P8 & Huawei Talkband B2

(#10) Mr.Silkó válasza Soybex (#2) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

+1

(#11) Swinegod

Swinegod
(fanatikus tag)

Kövezzetek meg, de szerintem nagyon pofás cucc

Xiaomi Redmi Pro (128/4) | Aszpirin V Metró

(#12) forgonati

forgonati
(őstag)

Akkor most ilyet kell majd vennem hogy igazán menőn feszíthessek a Huracán-omban?

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#13) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Basszus, nem igaz, hogy senki nem nézte meg rendesen a képeket!
Tonino Lamborghini . A fél pálcás DM alsó polcos büdösítők márkája.

Egyébként ez nem lenne rossz kinézetre, ha a kamera környékén kissé normálisabban dolgoznak a designerek.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#14) lexter00

lexter00
(őstag)

Köpedelem az a műbőr hátlap,merthogy az nem igaz bőr az 100%

Nokia Lumia 625 WP 8.1 Denim white+ Nokia Coloud Boom, Jiayu G3T Black,Samsung Galaxy J5 Black,Sony KDL-40R450BBAEP

(#15) Elementh

Elementh
(fanatikus tag)

Végeztek valami közvélemény kutatást Lamborghini tulajdonosok körében, vagy hogy jött ez az "ötlet"? El nem tudok képzelni egyet se ZTE telefonnal.. Pláne ilyen kinézettel..

(#16) atike

atike
(PH! kedvence)

....ezt a két nevet valahogy nem megy összekapcsolnom.... :U

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#17) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Biztos lesz vagy 1 milla a telcsi. Vertu 2.0 ;]

(#18) persil

persil
(PH! addikt)

Abban is biztos vagyok - a fentiekkel teljesen egyetértve - hogy akik megveszik, azok közül 10-ből 9 az a tipikus lambirDZSiniző lesz :D

The only good human.. is a dead human!

(#19) Kopi31415 válasza atike (#16) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Plusz mindenki más: Tényleg ilyen nehéz elolvasni a topikot kommentelés előtt? Köze nincs az autómárkához!
Ehhez azonban van: Tonino Lamborghini. És ide passzol is mind stílusra, mind árra, mind presztízsre.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#20) persil válasza Kopi31415 (#19) üzenetére

persil
(PH! addikt)

"Lamborghini készüléket fabrikál a ZTE"

"A luxusautó-márkát idéző telefon"
"...ami az olasz luxusautó jellegzetes vonásait jeleníti meg"
Stb.

Az a baj, hogy maga a cím és az egész poszt is teljesen rossz ILYEN SZEMPONTBÓL, nem csoda, hogy mindenki az autóval jön egyből. Szóval - kivételesen - nem a kommentelők a hibásak.
Nem mellesleg, ahogy elnézem ezt a cig, bazári stílusú márkát, ezt is a lamborghini, mint autómárka ihlette.
Ettől független, továbbra is azt mondom, hogy a célközönség az lesz, akiket fentebbi kommentemben említettem :D

[ Szerkesztve ]

The only good human.. is a dead human!

(#21) Kopi31415 válasza persil (#20) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Viszont a kedves kommentelők olvashatták volna a kommentemet, amelyikben már jeleztem ezt az eltérést!
Olyan apróságokról, mint a telefonon rendesen kiírt brand és a két márka eltérő logója ne is beszéljünk! Ahogy arról se, hogy egykor nem csak autó és traktor tartozott a Lamborghinihez, mégsem az autó inspirálja a szivattyúkat.

(#22) atike válasza Kopi31415 (#19) üzenetére

atike
(PH! kedvence)

Kicsit sokat kellene olvasni, ha mindig minden hír és cikk topicját át kellene rágni.... :)

[ Szerkesztve ]

(#23) frankweber

frankweber
(őstag)

Ez kell. Még több ilyet.

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#24) forgonati válasza Kopi31415 (#21) üzenetére

forgonati
(őstag)

Ezer bocs ha a cikk elolvasása után nem olvasom végig még az összes már meglévő kommentet kommentelés előtt. Lehet neked ilyen sok időd van, akkor ezért irigyellek. Jesszus...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#25) Kopi31415 válasza atike (#22) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

De a tizenharmadik baromságot beböfögni minden hírhez muszáj. Hurrá!
Jelen esetben kemény huszonöt komment ezzel a topik. A kényes infót pedig a cikkbe illesztett mindkét kép is hordozza.

#24 forgonati: De akkor miért érzed kényszerítve magad, hogy kommentelj? Attól leszel boldog, hogy egy beszélgetésbe bele böfögsz valamit csak azért, mert lusta vagy?

[ Szerkesztve ]

(#26) atike válasza Kopi31415 (#25) üzenetére

atike
(PH! kedvence)

...mivel nekem választál ezért megkérdezem... Az, amit írtam, hogy a két nevet nekem nem megy összekapcsolni ez ennyire a lelkedbe gázolt? :F Ez baromság...? Nem kezdtem el semmilyen autós és/vagy luxus "szálat" ecsetelni, fejtegetni.... Miért nem jelezted a cikk írójának, hogy frissítse a cikket a megállapításoddal (ami amúgy tényleg fontos kiegészítés)? Akkor lehet kevesebb olyan komment születne... Miért baj az, hogy ha jön még a 14. és 15. emberke is aki esetleg ilyen véleményen van....? És ha immár tudva, hogy az autómárkához csak érintőlegesen kapcsolódik továbbra is az a véleményem, hogy még mindig nem igazán kapcsolom össze a két nevet...? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.