Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz TheLázs #37 üzenetére

    Az a szomorú hogy ilyet minden 2. (P.K.-nél nevesebb(nek pozícionált)) étteremben is lehetne forgatni.

    Az egyik kedvenc kajáldámnál is forgattak ilyen horrorzenés videót, de amúgy a videóban kb. pár zacskó saláta volt amire rá volt írva hogy mosatlan és ebből levezették hogy mindig mosatlan salátát adnak az embernek, illetve nyilván zárás után mentek amikor a legnagyobb kupi volt (de sehol egérke, meg csótány, mint itt, vagy másfél centis beazonosíthatatlan anyagú réteg mindenen IS mint egyszer egy kínai étterem videójában).
    Én covid előtt napi vendég voltam náluk, összehaverkodtunk már a tulajjal, évekig beláttam a konyhájukra (nem nagy az egész), mindig tartották (a körülményekhez képest) a tisztaságot, előírásokat stb.
    Beszélt kollégám a tulajjal az egész hacacáré után, amúgy két hét pihit kaptak és jónapot, akkor mondta hogy valószínűleg annyi hogy valakinek kéne a helyük (baromi jó helyen lévő bérlemény, maradjunk annyiban).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák