Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #21346560 #140 üzenetére

    egyszer középsulis időben én is szálltam rossz vonatra :D ...és akkor nem is ittam

    fakultáció volt délután kb 16:00-ig és utána tán 16:15kor volt egy ceglédi személyvonat, aminek az első megállója kunszállás (ahol laktam, vasúttól kb 20perc séta még hazáig, de jóval hamarabb otthon voltam, mint busszal) ...a járatos busz tán 18:10kor volt, amivel mehettem volna

    meg volt szokva, hogy a kiskunfélegyházi állomásról kilépve mindig jobbról indult cegléd/pest felé a vonat... balra szeged volt... megvettem a jegyet, rohamléptekben mentem a vonathoz, kalauz már integetett a megszokott helyen jobb oldalt... felugrottam mellette... a vonat meg elindult balra :DDD ...mondom neki: ez így nekem nem jó, én most gyors leugrok... ő: "márpedigaztnemlehet" ...oké, milyen vonat ez? a szegedi gyors... következő megálló mi? kistelek... (félúton szeged felé) ...mondom, hogy a jegyem kunszállásig szól: "nem gond, menjek, üljek le" ...így megcsodálhattam a kisteleki vasútállomást... volt mellette valami kisebb tó is, az szép volt... aztán mentem vissza a következő vonattal félegyházára, onnan meg a 18:10es busszal haza :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák