Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    nekem csak rókás sztorim van: 20éve nem hittem, hogy képszakadásig lehet inni... 1-2 pohár vbk lement késődélután, majd valami városi rendezvény volt és rádobtam egy 2decis royal-t... megszomjaztam, jött még egy 2decis... azt már kezdtem kicsit érezni... utána mentünk el ismerősökkel biliárdozni és tovább iszogatni... gondoltam most lazítok kicsit és egy vodkamartinit ittam (feles vodka, deci martini) ...indultunk a bulihelyre, találkoztam másik ismerősökkel, akik épp beülni készültek valahova inni: elmondtam mennyit fogyasztottam, egyikük felajánlotta, hogy fizetnek egy vodka-martinit, ha húzóra iszom... én rákontráztam, hogy legyen dupla, húzóra :) deci vodka, 2 martini... ez már nem kellett volna, de levertem... emlékszem hogy a volt sulimmal szembeni mellékutcában még hugyoztam egyet reggel 1-2 környékén, utána 2 teleporttal később egy padon ülök, emlékezetem szerint (nem tudom, hogy így volt-e, mert azóta nem találkoztam vele) volt osztálytársam ébresztgetett, hogy "ember: mi történt veled?" ...nézek, hogy "bszki, nem tudom" :D nézem az órám: 6 körül jár... na mondom lekéstem az egyik buszt hazafelé, megyek vonattal, ami innen 15perc séta... képszakadás: 6:40 körül állok város másik felén buszmegállóban, mindjárt jön a következő busz hazafelé... várok, jön arra motorral másik ex-osztálytárs (akivel azóta is beszéltem párszor, így vele tényleg találkoztam), aki néz, hogy "mi a bánat lett velem?" ...kb magamnál se voltam, elmondtam pár mondatban, hogy sikerül képszakadásig inni... jött a busz, sofőr alig akart elvinni, pénztárcából szétszórtam a buszon az összes apróm, alig bírtam összekaparni :D leültem, bealvás hazáig (15perc volt tán az út) ....sétálok haza már a faluban, bemegyek a kapun, bejárati ajtó zárva, kopogok... lenézek magamra, póló-farmer kb cipőig végig volt hányva... bzmeg :DDD hallom, hogy fater már sétál az ajtó felé: így azért mégse lásson már, pólót lekaptam, kifordítottam, magam elé terítettem... néz: "ilyen meleg van?" mondom: "hát eléggé" ...bevánszorogtam a szobába, ledobtam magamról mindent és aludtam délutánig... nem volt otthon senki, amikor felébredtem és moshattam a ruháim :D mai napig emlékszem, milyen büdösek voltak

    eset után ha a városban jártam, csomó olyan ember köszönt, aki addig soha :DDD azóta is rejtély, hogy a kiesett 4-5 órában mit csináltam (pár foszlányt össze tudtam szedni elmondásból, de egyik se olyan, ami miatt ez érthető lenne)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz 8th #49 üzenetére

    ...a második képszakadás szarvason történt: ott megittam a megszokott 2decis alapozó hubertusom (általában éjjelnappalitól az ivóhelyünkig az utcán ez megvolt 10-15perc séta alatt), ott főleg sörözgettünk, majd vettünk egy fél literes vodkát, amit ketten ittunk húzóra :DDD járókelők csak néztek, hogy felbontjuk a fél literes kalinkát, fogom, felét legurítom, adom a srácnak, ő üresre issza az üveget és az mehet a kukába...

    itt is átléptem a fél literes töményhatárt, ami veszélyes volt... lett is pár óra képszakadás, viszont a rókát jó helyre küldtem :DDD ezen az estén rendőri igazoltatás volt az utcán, valami lépcsőházban aludtam kicsit, polgárőrökkel találkoztam... ismerősök legalább be tudtak számolni, mi történt

    ami az érdekesebb volt: reggel felszálltunk a buszra szarvason, ismerősök kunszentmártonnál le, nekem meg kb 6:45kor kecskeméten kellett volna... elaludtam persze... kinyitom a szemem: 2-3sávos utak egyirányba, szalagkorlát, wtf? kecskeméten ilyen nincs... nézem az időt, mindjárt 8:00... "bzmeg, ez pest... mindegy, alszok akkor tovább, majd a végállomáson leszállok" :D népligetben irány le a mosdóba, nézem a fejem: tisztára üveges szemek, homlokomon villám alakú sérülés, mint harry potter-nek, jobb öklömről leütve kicsit a bőr... "mi a franc történt este?" ...utána hétfőn haver mesélt sokat, így össze tudtuk rakni a képet :) pestről visszafelé nem felejtettem már el leszállni a buszról...

    ui: azóta ilyen durvább bemarás nem sok volt... legutóbb tán 2016 elején volt róka (amikor a reggeli gyógysört 3szor hánytam vissza habosan :D ) ...akkor asszonnyal elmentünk pecázni, alig ettünk aznap, hideg volt, megittunk egy üveg pálinkát :DDD ő utána nem nagyon ivott mást, én söröztem, aztán kidőltünk...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #50 üzenetére

    +1: 2010 szilveszterkor voltunk egyik ex-el valami házibuliban... ilyen "ismerőse ismerőseinél", én aznap délután már otthon nyomtam a sört meg a vodkát, laposüvegben is vittem magammal 2decit vodkából, ott is ittunk összevissza mindent... lényeg, hogy estére sok lett... kint a kertben találtam valami növényt, aminek jó nagy cserepe volt, leültem mellé, csatlakozott valami hasonló állapotú vadidegen csaj is és felváltva rókáztunk a növény mellé a cserépbe :DDD 1-1 róka közt pedig váltottunk 1-1 mondatot, bemutatkoztunk egymásnak, stb :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz zarayg #54 üzenetére

    ...azóta komolyodtam sokat és tisztában vagyok a határaimmal :DDD viccen kívül képes voltam párszor úgy berúgni vodkától, hogy másnap a víz látványától is elkapott a hányinger

    amire meg immunis vagyok, az a jéger: abból volt olyan este, hogy betegen elkezdtem kizárólag azt inni... lement már 5-6 deci és szín józan voltam :) 20-25 éves fejjel sokat ittam, de az már túl édes nekem... ha keserűlikőr kell, akkor most már egy ideje kizárólag a hagyományos unicum :K hubertus-t se ittam már vagy 15 éve...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Hieronymus #61 üzenetére

    ...pár teszten átmentem én is ezek közül, eredményeképp volt hogy egyik ex bemutatott valami családi banzájon a familia egyik felének, ami úgy indult hogy 1 kör pálinka, jött új haver, ismerjem meg, vele is egy kör... hamarosan új ismerős, vele is egy kör :D persze tisztában voltam vele, hogy miből-mennyi kaja után-mennyi mehet, minek lassabb nálam a felszívódása... teszteltek... nagyivó cimborájuk mondta, hogy menjünk át a tanyájára (télen, hóban kb 500m), hozzunk tőle is még bort... persze nála is lement pár pohár a pincében, nekem meg csak tisztult kicsit a fejem a hidegben... ő ráborult az asztalra visszaérve és aludt pár órát :D én elvoltam... utána nem teszteltek többet

    Volt nekünk is háziborunk... volt amit karácsonykor 2literes flakonban vittem haverhoz, de fanyar volt, beraktuk a szekrény mögé... majd tavasszal eszembe jutott, belekóstoltam, nagyon finom lett... csillagkaput néztünk, 1rész alatt benyomtam a majdnem 2 litert, mert más nem kért :D ...hát én is átmentem azzal a csillagkapun

    Ja én azt tanultam meg, hogy kevertet soha :D nem volt tőle semmi bajom, de az egyszerűen mindennek az alja... 15-20 év után is emlékszem a gusztustalan ízére

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nemlehet #70 üzenetére

    az szép :C mehetne a jelenet jackass-be, vagy valami dumb&dumber filmbe

    ...mi általános iskolai osztálykiránduláson (7edikben) pécsen voltunk, kollégiumban szálltunk meg... rosszak voltunk, bezárta kívülről az osztályfőnök a szobánk ablakát... természetesen pár órán belül brunyálni kellett, mit csináljunk? valami U alakú épület volt, belső udvarral... oda nézett a második emeleti szobánk... kiálltunk szépen az ablakba és kieresztettük, ami ki akart menni... későbbi körre találtunk bögrét meg ilyen "főzős cicás kakaóport": kevertünk egy adagot és kiöntöttük az ablakon :DDD ...volt osztálytárs, aki még évekkel később is poénkodott találkozáskor, hogy "na, egy kis instant kakaó jöhet?" :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Aureal #81 üzenetére

    az a durva, hogy utána a volt sulim menő arcai köszöntek az utcán, akiket személyesen nem is ismertem :DDD komolyan nem tudom azóta sem, mi történt aznap az éjszaka 90%-ában... nem úgy köszöntek röhögve, hogy "nézd, ott a hülyegyerek, aki bokáig összerókázta magát" :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Aureal #84 üzenetére

    fingós sztori itt is volt :DDD faluban esti gyülekezőhely általában a kocsma volt, ahol főleg csocsózással vertük el az időt... kimentünk haverokkal, aznap összeettem mindent, amitől termelődtek a gázok megállás nélkül (főtt tojás, májkrém, stb... ami csak a tömény szaghoz kell) ...csocsóasztal mellett vártuk, hogy végre mi játszhassunk a győztes ellen... társaságban nézőként egy srác, aki hírhedt volt arról, hogy fingik mindenhol... eresztettem sutyiban egy könnyfakasztót... eltelt pár másodperc, majd az aktív játékosok közül az egyik: "krvaanyád xy (a fingós srác), hogy rohadna ki a beled" :DDD ...gyerek meg lapít, nem is akarja védeni magát, hogy kivételesen nem ő volt :D ...utána mondtam havernak, hogy ezt jól rákenték, mikor én voltam

    ui: ja témánál maradva, egy ismerős apja mondta régen: "miután egyszer majdnem bélcsavarodást kapott, ha a fehér házban találkozna az amerikai elnökkel, ő akkor is elengedné, ha épp rájön" :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Lalikiraly #92 üzenetére

    egyszer én is rókáztam láncosról búcsúban :DDD lehettem kb 14 éves, vasárnapi ebéd volt, jól bekajáltam pörköltből... meg ki tudtam könyörögni, hogy kóstolhassak unicum-ot... az akkor még rohadtul nem ízlett és nem is éreztem azt az elfogyasztott kb 3centet... a probléma az volt, hogy sok volt a kaja és unokatestvéremmel helyből dupla körre fizettünk be :DDD első kör lement, semmi probléma, majd a 2. felénél éreztem, hogy baj lesz... szerencsére "lakatlan területre" hullott a róka... (nem egy ismerős volt, aki sugárban rókázott a láncosról, csak épp a bámészkodókra :D )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Aureal #97 üzenetére

    sógoromnak is volt katonaságos sztorija: felettesük rájuk bízott egy kis bárányt... ők meg elég gyakran pálinkáztak (környéken lakókkal sefteltek és literszámra szerezték a jófajta házit) ...egyszer italoztak és kitalálták, hogy poénból megtöltik pálinkával a cumisüveget, amiből itatták a jószágot... megkínálták, az meg úgy cumizta befelé, mintha tej lett volna :) egy darabig röhögtek, majd amikor már 1-2 deci közt járhatott a bárány, akkor eszükbe jutott, hogy ennyit mégse kéne innia... be is állt szerencsétlen, 20 percen belül pedig kidőlt... reggelig aggódtak, hogy kinyírták, de szerencséjükre magához tért... lett egy elég kótyagos másnapja

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Aureal #101 üzenetére

    sorozáson még én is jártam: kecskemétről besoroztak alapkiképzésre szombathelyre, utána meg a szolnoki felderítőkhöz :DDD ...annyiból kicsit bánom, hogy a szolnoki felderítőket nagyon keményeknek tartják (kiképzést is) és nem tudtam kipróbálni, hogy mennyire bírtam volna (mire a fősulit elvégeztem, addig eltörölték a kötelezőt)

    nálunk is volt gatyás sorbanállás, aztán 70 körüli doki sorban rámarkolt mindenkinek a golyóira (szerencsére gatyán keresztül) és köhögni kellett :DDD teszt is volt előtte ilyen kaliberű eldöntendő kérdésekkel:
    - bagoly mondja verébnek, hogy nagy fejű, mit akar ez jelenteni?
    A: a veréb nem szimpatikus a bagolynak
    B: a verébnek szokatlanul nagy a feje
    ...

    az 5. hasonló után már legszívesebben röhögtem volna, néztem körbe, nagy szigor meg regula... mindenki némán, elgondolkodva x-elgeti a tesztet... szürreális volt az egész

    pszichológiai vizsgálat is volt ám:
    - szed rendszeresen gyógyszert?
    - akart már öngyilkos lenni?
    - közvetlen családban volt öngyilkos?
    - végeztünk, mehet...

    ...szomszéd sráccal egynapon mentünk, következő nap pedig ismerősünk, aki nagyon be volt ijedve... ahogy mi átestünk rajta, találkoztunk vele és meséltünk... első körbe beadtuk neki, hogy a herevizsgálat után parancsra vizelet- és székletmintát is kell adni... erre kb elfehéredett, hogy "nemár, neki épp kuláznia kell és ha kirakja, lehet másnap nem fog kelleni" :DDD kicsit húztuk az idegeit, majd bevallottuk, hogy szó nincs ilyenről, menjen nyugodtan :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Littoral #117 üzenetére

    A pezsgő ilyen: felviszi hirtelen az alkoholt az agyba :D nálunk úgy ment, hogy ha lemaradást akartunk behozni a társaság szintjére, akkor vodka-sör-vodka-sör... rendes felesekkel... ha futólépésben akartuk a szintet elérni, akkor a vodka helyett stroh80/spitz80... féldecikkel :D régi idők emlékére fél éve vettem aldiban stroh80-t, amikor megláttam... kibontani még nem mertük :D ...majd ha valaki nagy arccal jön hozzánk, akkor a segitségét kérem

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #21346560 #140 üzenetére

    egyszer középsulis időben én is szálltam rossz vonatra :D ...és akkor nem is ittam

    fakultáció volt délután kb 16:00-ig és utána tán 16:15kor volt egy ceglédi személyvonat, aminek az első megállója kunszállás (ahol laktam, vasúttól kb 20perc séta még hazáig, de jóval hamarabb otthon voltam, mint busszal) ...a járatos busz tán 18:10kor volt, amivel mehettem volna

    meg volt szokva, hogy a kiskunfélegyházi állomásról kilépve mindig jobbról indult cegléd/pest felé a vonat... balra szeged volt... megvettem a jegyet, rohamléptekben mentem a vonathoz, kalauz már integetett a megszokott helyen jobb oldalt... felugrottam mellette... a vonat meg elindult balra :DDD ...mondom neki: ez így nekem nem jó, én most gyors leugrok... ő: "márpedigaztnemlehet" ...oké, milyen vonat ez? a szegedi gyors... következő megálló mi? kistelek... (félúton szeged felé) ...mondom, hogy a jegyem kunszállásig szól: "nem gond, menjek, üljek le" ...így megcsodálhattam a kisteleki vasútállomást... volt mellette valami kisebb tó is, az szép volt... aztán mentem vissza a következő vonattal félegyházára, onnan meg a 18:10es busszal haza :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #21346560 #151 üzenetére

    fogyócikk a panthenol? :DDD asszonnyal voltunk a 2013as kecskeméti repnapon... mondtam, hogy vigyünk valami strandsátrat, vagy napernyőt... ő: "minek az? hülye vagy? ne égessük már magunkat" ...oké... 12 órát kint voltunk, 30+ fok, megvártuk este 6-7 körül az oroszokat is a su27-ekkel... ropogósra égtünk :DDD ...utána mondta, hogy nem lett volna tényleg hülyeség a strandsátor (főleg, hogy az emberek nagy része azzal ment ki :D )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz 8th #163 üzenetére

    eszembe jutott egy 2008as eset: akkor vettem lakást, ahová március1-el költözhettem, de még exnél laktam, aki javában félrek*rt már akkoriban... megbeszéltük, hogy mivel fizettem mindig rendesen a közös rezsit, plusz csomó általam vett berendezés van (amiből neki majd újat kell venni), plusz munkanélkülisége alatt is én álltam kb mindent, ezért 1-2 hónapig elsősorban meló miatt maradok a lakásban... ő úgysincs kb soha ott, mert az új fószernél lóg, vagy melózik... sok kedvem nem volt amúgy ott lenni, ezért kaptam az alkalmon február közepén, amikor cégtől szerveztek ottalvós tréninget...

    kollégával mentünk (aki szeret inni) és 2napos tréning éjszakáján adtunk rendesen magunknak... írattunk rendesen mindent a szobára, amit a cég állt :) végigkóstoltuk a létező legjobb pálinkákat (málna, birs, franctudjami), ittuk sorban a legjobb csapolt söreiket... rendesen beb*sztunk... én akkoriban épp nem cigiztem, de időnként eltoltam 1-1 szivart... akadt itt is a bárban (valami jó drága kubai), írattam egyet a szobára, majd rá is gyújtottam... aztán gondoltam, hogy jó lesz egy későbbre... meg egy otthonra, hogy sziesztázhassak szivarozgatva a leendő lakásban :) szép kis számlát összeraktunk, én reggel 1-2 körül éreztem, hogy bajok lesznek, ha nem kerülök perceken belül vízszintbe, így léptem a szobába és humtam reggelig... kolléga még adott az érzésnek és kerített valami olcsó vodkát a városban, amit reggel felesbe öntött fantával, hogy magához térjen :D ...katasztrófa volt a tréning másnapja, olyan betegek voltunk... hétfőn reggel meg kezdtünk a telephelyen: főnök hív minket az irodájába... mondom neki: "b*szki, most kapunk egyet a számláért" :D ...szerencsére nem: menni kellett 1-2 hét múlva tán miskolcra leltározni, arra kellett ember

    ugyanezzel a kollégával pár éve ottalvós csapatépítőn termeltünk be szépen... tanulva az esetekből vittem egy üveg vodkát, aminek másnap reggel több mint felét bedörgöltük reggeli előtt, hogy lendületet adjunk a napnak :DDD az jó volt macskajajra és jobban pörgött utána a nap (időszakos rátöltögetéssel)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák