Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz Lalikiraly #99 üzenetére

    "Én őszintén sajnálom hogy nem voltam katona, az érettségi miatt lecsúsztam az utolsó menetről"

    Én annyira nem! ;) Mi már utolsónak tanultunk oroszt kötelezően általánosba, de érettségi után ahogy elhelyezkedtem, két hét múlva megkaptam a behívomat...
    Elmentem polgári szolgálatra helyette. 20-25e. közt kaptunk havi ellátmányt, naponta hazajártunk, mint ha csak dolgoznánk. Szoli után meg irány a kocsma...
    Angyalbőrösöknek hol volt ilyen? 😁 Parancsra kuss és 3000 Ft zsold, oszt helló világ! 🤭

    Azért a sorozás nagy buli volt előtte még!
    Behívtak minket a hadkiegre. Orvosi vizsgálatra gatyóra vetkőzve egy öltözőben kellett várni. Volt ott egy hülye cigánygyerek vmi "Alsómocsoládról" és egyfolytában síránkozott meg szövegelt.
    Jött egy asszisztens nőci a papírokkal, lazán benyitott a kan kamrába és ment át a vizsgálóba nyíló ajtón...
    A cigánygyerek meg elkezdett visítozni üveghangon erre hogy: "Szűzmáriám most segíccs meg, hát nem rámnyissa itt az ajtót ez a asszonyember! Én meg itten vagyok levetkőzve egy szál tangabugyira ne!"

    Volt közöttünk, aki taknyát köpte a röhögéstől erre a szövegre. 😁

Új hozzászólás Aktív témák