Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz #64791808 #379 üzenetére

    Kéne valamit fogyasztani az agymenéshez?
    Már gyerek koromban is állandóan átültettek az osztályban, mert körülöttem mindenki röhögött. Legvégső megoldásként az eminens mellett kaptam helyet, pár nap múlva válszhattam, de mellette nem maradhattam. Lezüllött a szintemre. Mindezzel együtt minden suliban ötös, példás volt a magatartásom.
    Felnőtt koromra meg gyereknek tartanak. Volt olyan, hogy mikor szabiról visszamentem a dolgozóba, azt mondták, hogy lökött vagy, de már hiányoztál.

    Egyébként a félédes vörösbort szeretem.

    No most, kérem tisztelettel, nem épültem fel még a gyászomból, bármennyire is élő a sajátos humorom. Pillanatnyilag nem kívánok PH!-s társsal találkozni. Nem mintha nem szeretnélek titeket, csak gyenge vagyok még, nem vagyok képes új személyes kapcsolatot kialakítani.
    Valaki már feltűnt a színen, talán jó társam lesz, és bearanyozza az életem. Ha ez így lesz, akkor már lesz akkora érzelmi töltésem, hogy felhőtlenül kvaterkázzunk egyet.

    Rajta vagyok a tértkéPH!-en, de csssst... :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák