Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Feruendios #8 üzenetére

    De mennek fel az SD árak. Nem régen, még egy mikro SD-t 7 dollárért vettem meg, és nem a leglasabbat, ma ugyan ez $11.68! 64 gb $19.19, 128 giga meg $45.39. Az 1 terra meg mennyi is lenne? 600 dolcsi??? Ja persze, 10 év múlva kedvezőbb lesz a helyzet. Van már 512 gigás kártyám, tök olcsó volt, de sebességben qrva gyenge, és van 128-m is, az is lassú. Sport kamera max full HD 30 fps-re hozza. :( Igaz, qrva olcsó volt, még az 512-s is, valami 25 dolcsi körül. :B De, a megbízhatóságát NEM tudom. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Ruuwa

    tag

    válasz Feruendios #8 üzenetére

    Azért egy 1TB-os külső merevlemez ma már nem egy holdraszállás. Elég ideje része már a hétköznapoknak a digitális fotózás, és vele együtt a fényképek elvesztése az adathordozó hibája miatt, hogy általános legyen a külső meghajtóra történő adatmentés.

    Kíváncsi vagyok milyen kártyákon adják majd ki a játékokat, mekkora olvasási sebbességük lesz. Mert nagy kapacitású vagy gyors SD kártyát már viszonylag olcsón is lehet kapni. Gyors és nagy kapacitású SD kártyák még mindig drágábbak mint egy közel azonos írási/olvasási sebességgel rendelkező HDD. És ez a legfőbb probléma szerintem, mert az általánosabb 40-60 MB/s olvasási érték lehet kevés lesz. A gyorsabb, ~90 MB/s képes kártyát, 64GB-os méretben (amire már ráfér néhány játék) nagyjából 14-15 ezer forint körül kapni. Persze idővel ez az ár is csökkenni fog, de azért na.

    Sokkal elegánsabb lett volna UFS 2.x szabványú 64, de inkább 128 GB belső memóriát alkalmazni.

    Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

Új hozzászólás Aktív témák