Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benike1999

    tag

    válasz domerator #109 üzenetére

    Eddig minden hozzászólásod amit olvastam arra vall, hogy védeni próbálod a Szent Apple notchának létjogosultságát de el kell hogy szomorítsalak: az egy rendkívüli kudarc.... itt van végre valami innováció és egyből lehurrogod úgy, hogy nem is próbáltad soha! Én szeretem ha valaki szembemegy az agyhalott másolás hullámával és tud újat alkotni!!!! Mielött Apple gyűlölőnek neveznél volt jó pár apple cuccom: Iphone SE , IMac (igaz csak 2 magos), Ipod és használtam Iphone X-et 1 hétig de olyan lassúnak éreztem és annyira nem volt különbség sebességben az SE-hez képest hogy nem tartom semmire azt a telefont! Plussz Ocsmány a Notch kialakítása és mérete is (ennél már csak a Mi8 csúnyább)! Szerintem kicsit gondolkodj el hogy a hőn szeretett márkád mekorra haszonkulcsal dolgozik és mit ad érte cserébe... én most egy Mi mix 2öt használok és sebességben oda-vissza veri az Xet és 1/3ad annyiba kerül!

  • benike1999

    tag

    válasz domerator #180 üzenetére

    Az éremnek két oldala van: Nálam a legelső Iphone SE 64GBos készülékem fél év után megadta magát úgy hogy Spigen tokban volt tartva és üvegfóliával volt védve....minden mechanikai hatástól védve volt! visszatérve a bukásra, én nem pénzügyi bukásra gondoltam hanem az egyediség bukására. Az Apple nem az első készülék volt notchal, igaz Ő tette ,,Híressé'' de mellé iszonyat rondán és ez az androidos készülékekre is igaz (LG G7, P20, mi8 stb...). Bár nem tudom milyen szakmád van de tudtommal az autókban sem a mechanikus dolgok mennek elösször tönkre (normális használat mellett)! Sajnos kellenek Fanatikus, beszűkült látókörű emberek a világba akik ha valami új és jobb technológiát látnak, de szeretett márkájuk fényévekkel le van maradva tőle, akkor egyből támadják az innovációt és egyből professzorok lesznek.... nézd én nem bántalak azért mert ragaszkodsz egy márkához de jó lenne ha látnád a sok gyengeségét is! nálam nincs szent márka, se nem szeretem az Apple-t (pedig tényleg akartam) se nem szeretem a Samsungot. A Xiaomi Mi Mix 2 egy remek készülék de ennek is megvannak a hibái és elismerem őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák