Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz benike1999 #149 üzenetére

    Lehet sokmindent mondani, de hogy kudarc lenne a noccs, azt szerintem biztosan nem. Rekord bevételeket produkált a cég, újra van egy ikonikus design, amiről mindenki rájuk asszociál, fel éven belül a piac szinte összes szereplője őket másolta le. Ennek többet kívánhatnának?

    Az más kérdés, hogy sok embernek nem tetszik, de a sikeresség nem kérdés.

  • domerator

    veterán

    válasz benike1999 #149 üzenetére

    Benike,

    Nagyon jól látod, én egy nagyon jó kompromisszumnak tartom a notchot és én szomorítalak el (ahogy többen is írták előttem): a notch egyáltalán nem kudarc. Tudod az Apple nem szent (sőt), de ha körülnéznél látnád, hogy egy raklap telefon készült azóta notch-csal, ennyit a kudarcról.
    Az általad említett Apple cuccokat elhiszem hogy birtokoltad, csak épp nem használtad... óriási különbség :K akkor nem írnál ekkora marhaságot, hogy az X nem volt jobb az SE-nél (gyorsabb). :DDD

    Nekem az Apple nem hőn szeretett márkám, hanem kényszerből tisztelt márkám... kényszerből, mert ha minőséget és megbízhatóságot akarok, akkor a kb. 100%-kal (szerintem) túlárazott termékeit kell kisajtolnom a büdzséből. Tisztelt, mert amióta fokozatosan átálltam Apple cuccokra, megszűntek a bizonytalanságok, érthetetlen anomáliák ezeknek a dolgoknak a használata közben. Már az első Apple telefonom (a szegények ájfónja) az i5C is hibátlanul tette a dolgát.

    Ennyit az Apple-ről, mivel felhoztad.

    A tárgyhoz: műszaki emberként a jelenlegi technikával nem hiszek ebben a kiemelkedő mechanikában.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák