Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totgab02

    junior tag

    válasz domerator #179 üzenetére

    Erdekes az s9 kepernyodominansabb az osszes noccsosnal...

    Tudod mert zsakutca a noccs? Azert mert nemegeszen 1 eve lett kitalalva es mar elérte a fejlődési hatarat annao kisebbet ami az op6nak vam nem fogsz latni, raadasul a kamera, a szenzorok szamat is maximalizalja, ha 2 kamerat akarsz rendes arcfelismeressel akkor szoba se johet a noccs mert az Xnel is nagyobb kell hogy legyen marpedig kell a 2 kamera elore is ha neked nem masik parmilliard embernek de.

  • judas13

    addikt

    válasz domerator #179 üzenetére

    Jó nem a tied egy X-et én is elfogadnék azért ha hozzám vágnák azért nem dobnám vissza😀
    Az, hogy betették a kijelzőbe a navi gombokat alapvető bűnnek tartom magam is!! Most sem olyat használok direkt. Amúgy tényleg ki nem állom a notchot de:

    minap itt egy kollega benézett egy szaküzletbe ahol kézbe véve - konkrétan a Huawei P20 Lite-ot megállapította, hogy noccs ide meg noccs oda s egyebek, mennyire is kézbesimuló kis készülék lett azzal a fizikai paramétereivel ez a kis telefon.
    A poén az volt, hogy aznap jártam én is egy áruházban ahol szintén pillogtam csak kifelé az én 5.5 collos nagy kávás Mi A1-emen és néztem a közel 6 collos Huawei és az enyém közti különbséget. Tényleg mint elefánt a porcelán boltban érzés kerített hatalmába.....
    Volt velünk egy Honor 9 is ami cca pont ugyanakkora volt mint a P20 de jóval kisebb kijelzővel ugye. Csak a hátsó újjlenyomat érzékelő volt ott az akadály (notch, sávba tett gombok még tolerálhatóak is lettek volna már), hogy konkrétan elgondolkozzunk egy ilyen teló vételen majd. Tudom ott a P20 is de annak az ára ami nekem már elvi alapon sok (még) nem jöhet szóba.

    Tehát a lényeg: volt ez a megvilágosodás, nem vicc, lett egy standard nekem még zsebbarát méret a fentiekből kiindulva kerekítve: 149x71x7.5 mm amin van egy 6 collos kijelző és én a jövőben ehhez tartom magam.:)

    Remélem mihamarabb lesz notch nélkül, képernyő alá épített szenzorral és újszerű kamera megoldásokkal egy telefon dömping áradat amivel mostanság próbálkoznak már Kínában, ami legyen egy iránymutató minden komoly gyártó felé az innováció, útkeresés terén mostantól..

    [ Szerkesztve ]

    "Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Új hozzászólás Aktív témák