Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz janeszgol #194 üzenetére

    1, alapból nem kellett volna az UFS 2.1 megjelenítés a promoban

    Meg az LPDDR4 se? :U

    2, régiókra szelektálták volna a cuccokat. Természetesen a szutyok GSM-ek behoznak mindent, de ez kivédhetetlen.

    Ám ez esetben legalább nyíltan kiálltak volna mi a helyzet, és nem zsákbamacskát árultak volna. Azt is tudjuk, hogy van az S8-ból Snapis és Exynos változat, de legalább ez nem titkolt dolog.

    Amiket írtál, az is korrekt lenne, csak elbizonytalanítaná a vevőket a sok választási lehetőség. Bevallom, én sem szeretem a nagy választékot. Pláne, ha felesleges.

    Felesleges? Különböző specifikációjú memóriával és tárhellyel készülnek a P10-esek, és azonos áron adják őket.

    Itt lehet vitatkozni, hogy mi a fontosabb: a vevők megfelelő tájékoztatása, avagy a vásárlási opciók reális keretek között tartása. Én az előbbit fontosabbnak tartanám...

    @RareParrot: A közleményben is ezt emelik ki. Csakhogy azt már nem emelik ki, hogy ezt miért is nem lehetett nyíltan előre lekommunikálni, és plusz hazudnak, hiszen a Mobilaréna P10 tesztjében is ott van, hogy UFS 2.1 tároló van benne - nyilván nem a saját ujjából szopta a szerző...

    Ez sehogy sem volt etikus a részükről, akárhogy is csűrjük-csavarjuk...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz janeszgol #194 üzenetére

    Mondjuk ezzel is lettek volna gondok, nézd csak meg a G6 topikját, ahol azért megy a felháborodás, mert QI töltés csak bizonyos régiókban van, Quad-DAC is csak bizonyos régiókban, meg nem is tudom melyik volt a harmadik. És persze árat nem igazítottak hozzá a tudáshoz.

    Azt lehet mondani, hogy a vevők igenis érzékenyek az ilyesmire, csak legfeljebb nem tudnak róla. És itt a disznóság az, hogy erre próbálnak játszani, hogy ne is tudjanak...

    RareParrot: Ne viccelj már, hogy gyártás közben fogy el az alkatrész :DDD Ez nem olyan, mint amikor elkezdesz otthon főzni, és menet közben veszed észre, hogy nincs tojás a hűtőben. A Huawei a harmadik legnagyobb gyártó jelenleg a piacon, te elhiszed, hogy ilyen szinten nincs tervezés náluk? Ne már :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák