Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dz1989

    senior tag

    válasz Tschubi #29 üzenetére

    Ha autó helyett akkor lényegesen jobb mert relativ környezetbarátaBB.
    Mivel kevesebb energiát használfel az A-ból B-be jutáshoz.
    De bicikli lenne a legjobb mivel annál nem fog keletkezni elhasznált akku és plusz energia igény. De a sima Roller is jobb pont ugyan ez miatt.

    A mozgássérült srácos példát még alá írom.
    De egy egészséges ember ha lehet ne legyen lusta...

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • INGJOKE

    veterán

    válasz Tschubi #55 üzenetére

    lol

    Lehet itt a dopping is legális nem kell mindenkinek türközni vele... :D

  • dz1989

    senior tag

    válasz Tschubi #54 üzenetére

    A véleményem szerint azért mert még egy cucc ami nem annyira környezet barát. És ezt meglehetne oldani saját erőből is.
    Ha gondolkodik az ember egy sima rolleral meglehet álni hamar hiába van ezeken jobb fék. Ha nagyrészt olyan emberek használják akik elötte sima Rolleral nem is mentek. Meg ott van az is hogy 30ról lefékezni nem olyan egyszerű(Nekem van módszerem a nagyon gyors megállásra ismerni kell a fizikát).
    Miért is biztonságosabb?
    Mivel a sima rollerhez képest az E-roller annyival gyorsabban is tud gurulni azért van jobb fék rendszer.
    Ha az egészséges embereket kizárnám 1 nem lenne annyi nyámnyila akinek ha meg kell tenni 1km akkor már a halálán van. 2 A Jóval komplxebben gondolkodnának akkor rájönnének hogy ez sem olyan környezet barát.
    Mondom autó helyett használja lényegesebben jobb.

    Elektromos bicikli verseny?! Ennél nagyobb örökséget még nem láttam. :W :W :W
    Eleve arról is szól a bicikli verseny vagy világbajnokság hogy ki mennyire kitartó mennyi erejevan azt hogyan osztjabe, stb...
    Ez csak azért lett kitaláva hogy erre építették legyen mit legyártani és eladni. Mivel brutális pénzt van benne valószínűleg.
    Fogyasztói társadalom. Üzlet. Azért hogy mégtöbb akkut meg motort lehessen gyártani ami mégtöbb energiát emészt fel pusztán azért mert egy verseny? Amit Akku és motor nélkül is meglehetne oldani.
    Amúgy van sima Roller verseny is külföldön na az sport ;)

    Amúgy is megy a lobbi hogy gyüjtsük az akkuka a Gorillák miat mert a kitermelés miat fogy a területük. Oké aláírom.
    De onnan is megkéne közeliteni a dolgot hogy talán kevesebb e-cucc kéne gyártani, annyit amenyire tényleg szükség van és értelme is van.
    A fejekben kéne rendet tenni mert éppen az egész környezetünket egy hatalmas légkeveréses gömbalakú sütővé alakitjuk.
    Mert egy olyan sportnak amit meglehet oldani akku nélkül is semmi értelme a világon. Üzelti érdek. Nem vagyok szüklátó körü környezet védő csak látom hogy a klimánk egyre rosszabb. :(((

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • dz1989

    senior tag

    válasz Tschubi #77 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos. Magasan van a súlypont és vagy csúszik a hátsó kerék vagy előre esik az ember. Sima Rolleral áltam meg 20 felett meg minden probléma nélkül. Van rá teknikám.
    Nem érzem úgy hogy túlreagálom. Csak előre látó vagyok. De azt kéne már megérteni hogy pont lecsinálják a környezet védelmet és csak is az üzleti érdek van elötérben.
    Max behülyeitik a sok embert kogy ez környezet barát és vagyék meg...
    Vegyél fogyasz Vegyél fogyasz stb ja csak mi lessz itt 50 meg 100 év múlva. Ez lessz az emberiség veszte.

    Elhiszem hogy igény vanrá de ami már így is probléma az nelegyen már rosszabb. Ha rend lenne a fejekben nem lenne rá igény mert tudnák a következményeket. Ha már gyártunk ne gyártsuk olyat pluszba ami igen nagyprobrémát okoz később. Ezt nem látja senki(ez szüklátó körüség) Azt abszolút aláírom hogy a jobb felszereltség is számít. De az amúgy is leépülő környezetet nem kéne gyorsitani a leépülését.
    Szimplán a gyártást ha gondolkodnának lehetne megújuló energia forrásból kivitelezni. Ha a cuccokat tartósabban csinálnák meg az is segitene. Az első villany körte 200 évig világitott. Ja bocs ez túl jó... Tervezett elavulás.
    Ha a legyártott akkuk pl. :100 évig működnek akkor nem is írtam volna ezt a hozzá szólást. Igen nagyon idealistán hangzik de az is tény hogy a környezetünk egyre rosszabb.
    Itt a gondolkodás módban vannak nagy bajok.
    Minden meglehet oldani csak akarni kell és gondolkodni. Na ez a szük látókörűség hogy nem tudják megoldani úgy minné kevésbé legyen környezet romboló.

    Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

  • Kleroo

    veterán

    válasz Tschubi #111 üzenetére

    Na ez viszont kicseszett jó. Sajnos sokat jártam ebbe a kórházba. Egy örökkévalóság volt még az én fürge lépteimnek is célbaérni, szerintem egy műszak végére óra környékén, vagy többet is megspórol, és nem merül ki olyan hamar. Kb minden orvosnak ezzel kéne járkálnia ekkora létesítményekben :)

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák