Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tschubi

    tag

    Nos, a sok anti e-roller komment után én a támogatók táborát erősítem. Mondjuk alapból nem értem, hogy ha van egy új eszközről cikk, akkor miért olyanok írnak kommenteket, akiknek nem kell. Ez sajnos igaz új telefonok esetében is.
    Szóval. Szerintem igen is van szükség az ilyen eszközökre. Nem fogják valószínűleg kiváltani az autókat, kerékpárokat, a mostani formájában biztos nem. De remélem a jövőben már sokan inkább ezt használják a városi közlekedésben, mint pl. az autót. És hogy pontosan kik? Mindenki, aki tud autót/kerékpárt felelősen vezetni az tudja majd ezt is kezelni. De egy mai példa. A minap láttam, hogy egy kb 25-30 éves mozgássérült srácot ilyennel közlekedett. Egyik lába, ha jól láttam térdtől lefelé protézis volt (a rövid nadrág addig takart), és ezen a protézisen a cipője is magasított talpú volt. Nos, neki sokkal könnyebb egy ilyen eszközzel közlekednie, mint egy kerekes székkel, vagy mankóval. Én simán támogatnám államilag (TB) is, hogy az olyan mozgásban korlátozottak, akik fizikailag egyébként rendben vannak, kapjanak ilyen eszközöket.
    Én örülök, hogy egyre több ilyen eszköz jelenik meg. Mondom úgy, hogy gyalog/BKV-val járok, így akár engem is zavarhatna, ha a járdán közlekednének.

Új hozzászólás Aktív témák