Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz UnA #55 üzenetére

    1: feleslegesen generálja a netforgalmat, ez lehet, hogy neked vagy nekem nem gond, de van, akinél igen is problémát jelent. nyilván ha egy tartalom permanensen releváns akkor helye van ennek ellenére is, de (goto2)

    2: az ilyen képek pontosan egy alkalommal relevánsak, amikor az ember rákattint, megtekinti, konstatálja. minden további alkalommal számára már csak netszemét, feleslegesen rúgja hosszúra a kommentfolyamot, feleslegesen dekorál. ha link alatt van, bármennyiszer kattintható, és a bármennyi=mindenkinek saját igénye szerint, ha te szeretnéd, kattintgathatod minden oldalletöltésnél

    persze lehet azt is csinálni mint a sok vakegér félhülye facebookhuszár, amikor egy [random túrakép] alatt is 6*10^23-on [óriás vörös bige hüvelykujjat mutat] [kalapos szemüveges ember kalapot emel] [óriás szemüveges kopasz vörös bige csókot dob] grafikákat tol fel szakmányban (posztot el sem olvassa, csak megy az autolike) és telepakolgathatjuk memés animgiffel a fórumot akár, biztos valakinek ez kielégíti az esztétikai fíliáját, de én azért kardoskodnék a normalizálás mellett kicsit ha megengeded.

    (@lenry: sorry, továbbra is no offense, nem a te kommentedre reagáltam)

    [ Szerkesztve ]

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz UnA #61 üzenetére

    a fórumon is elvárt, hogy ne szemetelj, pl. egy kérdés upolásánál linkelj az eredetire, vagy ne floodolj tele minden rokontopicot egy kérdéssel, stb. tehát az analógia megáll, köszönöm.

    valóban kapcsolódtam a témához, ezt már írás közben is realizáltam, ezért is tettem szándékosan ON-ba.

    amúgy űrgyűrűfütty-reszelés most ezt tovább bogozni, szerintem ezeket a képeket (mint ahogy a vicceseket, stb.-t is) érdemesebb linkelni mert a fórum nem cikk és nem bejegyzés, ezeket gyakran frissíted az új tartalomért, nem úgy mint egy statikus anyagot. ennyi volt az üzenet, ezt kifejtettem, mivel sem moderátor sem korrektor sem házasodikatopikgazda nem vagyok ezért ez egy szimpla kérés, amit a többi user vagy megfogad vagy sem.

  • kraftxld

    nagyúr

    válasz UnA #275 üzenetére

    Hát lehet...
    De a Ferihegyi reptérn is megérne itt egy bejegyzést, a szar közlekedéssel, a taxismaffiával, okádék bagó szaggal, hitványnál hitványabb kajáldákról nem is beszélve, legalább egy lángosos /pörköltes stand simán lehtne ha már ungraische folklór van :D Busszal utasokat szállítunk leszállás után, lassú csomagozáson keresztül, pökhendi vámosokon át.... mindegy, balkán legalja

    [ Szerkesztve ]

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák