Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz [Prolixus] #7 üzenetére

    Én már megvettem PS4-re. Ugye free upgrade lesz PS5-re és full crossplatform minden között. A People Can Fly csinálta anno a Gears Of War Judgment-et is inkább onnan van ez a fedezékrendszeres harc. Az Inventory az tényleg tiszta Destiny/Anthem de szerintem ott ezzel nem volt gond, remélhetőleg itt sem lesz. Viszont a kasztok és a fejlődési rendszer izgalmas, okos, hogy bármikor újraoszthatóak a pontok (ezt a Ruiner-ben is szerettem). Kicsit olyan ez a játék mintha grállovagként akarnának belovagolni az említett játékok hulláin, kérdés tényleg sikerül e nekik. Lengyelek, rajtuk most a világ szeme.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz [Prolixus] #10 üzenetére

    Nem, a fő számozott részeket X360-on az Epic fejlesztette, a 4-5-öt meg már a The Coalition. A Judgment mellett talán a PC-re portolásban segített a People Can Fly de ebben nem vagyok biztos. Viszont a Bulletstorm is szórakoztató volt tőlük.

    A képességek 1 része szerintem már az ME3 előtt is megjelent más játékokban, de tény az a legismertebb talán. Ami miatt ez a játék lehet bukni fog pont az, hogy sok olyan ismerős elem köszön vissza más játékokból ami sokakban negatív hatást vált ki, pedig lehet összességében ez egy jól átgondolt játék lesz (legalább is remélem jól indítja ezt az évet).

    Az biztos, hogy a studiónak van tapasztalata a gyors, véres scifi lövöldékkel így a játékmenettel nem lesz gond. A képességek közti balansz kérdéses, de mivel egy PVE játék és bármikor újraoszthatóak a képességpontok így az sem annyira gond szerintem ha lesznek elcsúszások amennyiben a lootot jól kezelik coopban.

    Ha lesz időm lehet nekiugrok és megcsinálom a játék saját topikját.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák