Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz dilipok #24 üzenetére

    Az a launcher része volt a játéknak, nem +1 program, hanem maga a játék.
    (btw. SC2 elindul launcher nélkül is csak másik exe-vel kell indítani és ugyanúgy működik, csak a frissítések letöltésére kellett eddig is a launcher).

    "mert nektek eppen nem segit, ezert masnak se legyen jobb..."
    Nem sajnálom én senkitől, ha valaki akarta eddig is felrakhatta, de _nekem_ semmivel sem nyújt többet mint eddig, ezért meg is jegyeztem.

    [ Szerkesztve ]

  • gbors

    nagyúr

    válasz dilipok #24 üzenetére

    én a magam részéről megértek mindenkit, aki anyázik, mert kb. két éve én is hasonlóan anyáztam a Uplay (és kicsit később az Origin) miatt. a Uplay ugye a lentebb említett Heroes 6 sztori miatt külön jó, amikor a Steamen vásárolsz, és felerőszakol hozzá egy Uplayt is (nekem a From Dusttal volt hasonló élményem, imádtam). azt pedig ugye tudjuk, hogy Battle.net kliens egy kicsit több, mint egy launcher, sokkal inkább egy ugyanolyan DRM/spyware combo, mint a fentebb említett három. nyilván ideges az ember, hogy újabb és újabb ilyeneket tolnak le a torkán, nem csak azért, mert most a háromból négy lett, hanem azért, mert 2 év múlva esetleg már nyolcan lesznek.
    az emberek többsége aztán idővel belefárad a szélmalomharcba, és elfogadja a 2-4-8-... felesleges szoftvert. végső soron, ha gondosan kitakarítom mindegyiket a startup procedúrából, akkor annyira nem is zavarnak :)

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák