Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz dilipok #24 üzenetére

    én a magam részéről megértek mindenkit, aki anyázik, mert kb. két éve én is hasonlóan anyáztam a Uplay (és kicsit később az Origin) miatt. a Uplay ugye a lentebb említett Heroes 6 sztori miatt külön jó, amikor a Steamen vásárolsz, és felerőszakol hozzá egy Uplayt is (nekem a From Dusttal volt hasonló élményem, imádtam). azt pedig ugye tudjuk, hogy Battle.net kliens egy kicsit több, mint egy launcher, sokkal inkább egy ugyanolyan DRM/spyware combo, mint a fentebb említett három. nyilván ideges az ember, hogy újabb és újabb ilyeneket tolnak le a torkán, nem csak azért, mert most a háromból négy lett, hanem azért, mert 2 év múlva esetleg már nyolcan lesznek.
    az emberek többsége aztán idővel belefárad a szélmalomharcba, és elfogadja a 2-4-8-... felesleges szoftvert. végső soron, ha gondosan kitakarítom mindegyiket a startup procedúrából, akkor annyira nem is zavarnak :)

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • gbors

    nagyúr

    válasz dilipok #29 üzenetére

    racionálisan egyetértek veled (annyit megjegyezve, hogy a launcher sztem nem kémkedik), de ez elsőre egyáltalán nem racionális kérdés. ember megvesz valamit, esetleg sok pénzért, és amikor szeretne játszani, akkor azt érzékeli, hogy b***ogatják mindenféle hülye szoftverekkel ahelyett, hogy kezdhetne lőni/menekülni/kalandozni/etc. ez ugye leginkább az adott kliens első telepítésekor van, de mint tudjuk, az első élmény mindig mély nyomot hagy :)

    (#34) Steve1207: touché :D (nem csak) ebből a megfontolásból én nem is nagyon veszek semmit, ami EA vagy Ubi ;] a Blizzard game-eket meg úgyis megjegyzi az ember, nem? :)

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák