Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuleon

    tag

    igen kuszák ezek a pletykák. Szerintem amit Kuo mond az lesz a valós: Most márciusban kb elstartol az iphone 9, ami egy iPhone 8 A13 procival. Szeptemberben iPhone 12 5,4 és 6,1 collal, iPhone 12 Pro 6,1, Pro Max 6,7. Az 5G miatt kénytelen változtatni a dizájnon, mert elég sok antennát kell beleépíteniük. iPhone 4 szerű acél keret, amiben szerintem lesz 4 antennacsík( 5G miatt), ezek a rések nem műanyagból, hanem üvegből vagy zafírból lesznek kitöltve. Pro verziók midnight green színét váltja a navy blue. A face id állítólag kicsit kisebb lesz, vagyis a notch valamivel keskenyebb lesz. Van egy D53 nevű prototípus, amiben a face id a felső vékony keretbe van beépítve. Ha ezt meg tudják csinálni májusig, és megy a sorozatgyártás júliusban, akkor elvileg notch nélküli face ids telefont kapunk. (sajnos ez lehet átcsúszik 2021-re) Touch id kizárólag az iPhone9 ben lesz. Én ezekről olvastam eddig. :) Sajnos semmi új hír nem érkezett december óta, ők nem csinálják azt mint a samsung meg a huawe, hogy szándékosan kiszivárogtatnak szinte mindent :(

Új hozzászólás Aktív témák