Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Ez átverés, alul van a tartalom.

A rakodóköröm is komoly...

█ TEVO Tarantula alumínium alkatrész szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) 8

8
(senior tag)

Még pár év, és beérik a vetru árszintjét...

(#3) EclipseGT

EclipseGT
(őstag)

Ha kiadnának egy normális hardverrel ellátott kompaktot 5" alatt, akkor az kb. az utolsó rúgás lenne a Sony-ba. Az az egyetlen terület, ahol még versenyképesek.

(#4) pusszycat válasza 8 (#2) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Nekem 8,de az vertu. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#5) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

kinyitva tenyleg akkora mint egy peklapat. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#6) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

Minek ekkora kisujj köröm a bácsinak ? :-/

(#7) hemaka válasza mrThomi (#6) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

A fikat mivel kaparja ki, ha levagja? :F

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#8) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az ilyenektől mindig kiráz a hideg.. :N

Finn the human --> Huawei G8

(#9) Juhaszatti válasza mrThomi (#6) üzenetére

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Abba lapátolja a kokót mielőtt felszippantja :))

(#10) Diokhan

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem tetszik...

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#11) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hát ez irtó ronda

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#12) atike

atike
(PH! nagyúr)

Ronda, de hogy még mellé garantáltan drága is lesz... Hát na. Logikus... :)

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#13) joelke HU

joelke HU
(senior tag)

Nahát milyen baráti az ára és kinyitva a legkompaktabb. :P

Meizu m2 note - blue

(#14) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Kinyitva atom nagy lehet. Nem is értem ki vesz ilyet. Főleg ilyen áron.

Samsung Galaxy S7 edge

(#15) csongi válasza Diokhan (#10) üzenetére

csongi
(PH! kedvence)

A körme? :D

(#16) kcsa válasza mrThomi (#6) üzenetére

kcsa
(PH! kedvence)

Biztos érdekel?

Fülzsír vakarására. Kedves kínai népszokás.

(#17) jacis válasza hemaka (#7) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

;]

Samsung Galaxy S7 edge

(#18) kutyek válasza kcsa (#16) üzenetére

kutyek
(kvázi-tag)

Én nem így tudom. Ázsia-szerte elterjedt, van, ahol státuszszimbólum, sokféle hitvilág és kulturális közeg pedig általánosan szerencsét hozó tulajdonságnak tekinti a hosszú körmöt.
Példa.

[ Szerkesztve ]

(#19) san01

san01
(őstag)

Az év legocsmányabb telefonja innovációs díj nyertese.

HTC 10!

(#20) doooo válasza san01 (#19) üzenetére

doooo
(senior tag)

Ó de hogy kapnak majd utána az ázsiai újgazdagok.. ;]

(#21) szebev válasza mrThomi (#6) üzenetére

szebev
(senior tag)

Azért, mert ő néni igazából :)

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#22) frankweber válasza hemaka (#7) üzenetére

frankweber
(őstag)

:DDD

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#23) SkyLine3000 válasza hemaka (#7) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

vagy a fülzsírt... :D

Lg G3 3/32 Titan

(#24) fújifon

fújifon
(újonc)

De ezt hova gondolták? Kinek, és miért lenne ENNYIÉRT szüksége erre a hibrid háborús kísérleti lényre?? :F :F Aki nyomógombosat akar annak ott a 7-20E Ft-os Butaphone, akinek meg okoskütyü kell, az meg megveszi annyiért amennyiért akarja, de ez így inkább múzeumba való, a vitrinbe, ami mellet, a feliraton a Samu elmondhatja magáról, hogy csúcshardvert fecsérelt, egy alapvetően inkább butának szánt készülékbe....Szuper, ezt is tudjátok, jár a keksz, csak nem találtok hozzá barmot, aki odaadja. Bár, ki tudja, talán kínában van olyan, aki ilyen ,,ritkaságra" vágyik :U :U

P9 lite 2017

(#25) san01 válasza doooo (#20) üzenetére

san01
(őstag)

Valaki majd csak meglátja benne a "művészetet". :D

HTC 10!

(#26) BatchMan válasza mrThomi (#6) üzenetére

BatchMan
(senior tag)

Valóban multifunkcionális, a felsoroltakon kívül még alkalmas (-sá tehető) nyaki ütőér átvágására. Biztonsági őr nem tudja elvenni...

(#27) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Már majdnem elhittem lesz a Sony Compactnak ellenfele. Akkor még mindig marad a Sony és az A3, mint két normális méretű és tudású telefon.

G8441 Xperia XZ1 Compact 141eFt. Szerintem a legjobb választás most.

[ Szerkesztve ]

(#28) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

köszönöm a válaszokat, szakadtam :D

(#29) Mr.Silkó válasza Crafter32 (#27) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

El is olvastad a cikket? Mert abban csak a kagylótelefon ára és paraméterei szerepelnek, a (talán) várható kompakt Samsung telefoné nem.

(#30) chapwees

chapwees
(lelkes újonc)

Gyönyörű... :DD

Galaxy S8 | Z3 Compact

(#31) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"Mivel a kagylóosoktelefon alacsony példányszámban gyártott, különleges kategória, az SM-W2018 garantáltan kövér árcédulát kap, egyes források szerint 2000 dollárosat (535 ezer forint)."

Annyiért ki veszi meg? Poénnak jó lenne olcsóért hogy ilyen retró cucc, de ilyen luxusáron...

(#32) Diokhan válasza csongi (#15) üzenetére

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Igen az :DDD
Egyébként valószinüleg valami ottani dolgozó lehet az ipse, és azok amikor olyan munkát csinálnak, amihez kell mondjuk egy "finom feszítő szerszám", akkor gyakran körmöt növesztenek, azt hiszem pár éve egy iPhone 4S wifi chip cserés videóban láttam hasonlót.

Amúgy a telefon tetszik. :)

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#33) Dottore válasza kutyek (#18) üzenetére

Dottore
(PH! addikt)

Így van. A hosszú köröm a jólét szimbolikája a keleti kultúrában. A hosszú köröm alkalmatlanná tesz, hogy hétköznapi munkát tudjál végezni. Ergo, tehetős embernek kell lenned, hogy meg tudd magadnak engedni.

[ Szerkesztve ]

(#34) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Samsung és kompakt? Ez az év vicce! :DDD :DDD
Szerintem jó lenne ha valakik indítanának megint egy jó kis kompaktos Indi vagy Kickstart kampányt. Valóban kompakt mobil kategóriában. És most nem a 2,5 collos kincsi csodákra gondolok, hanem igényes mobilra.
4, 4,2' semmi curved kijelző meg 6 mm vastagság! Mehet a talpán megálló 1,5 centi vastag brutális akkus erőművel!

[ Szerkesztve ]

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 November 25-ig távol.

(#35) Soleco

Soleco
(kvázi-tag)

Kompakt telefonokkal az a legnagyobb bajom, hogy általában az 5.5 colos változatuk jobb felszereltséggel és sokkal jobb áron megtalálható...

Redmi 4 prime -> Redmi Note 4x
Mi 5c -> Mi 5x
Meizu M5 -> Meizu M5 note
Nokia 5 -> Nokia 6 (kicsi felár, de inkább megéri)
Samsung Galaxy C5 -> Samsung Galaxy C7 (kicsi felár, de inkább megéri)

Szóval sok esetben a "kompakt" készülékek ár/érték aránya elmarad a nagyobbik változatétól alsó-közép kategóriában. Ha lesz is kompakt készülék, elkell fogadni (valószínűleg) hogy ugyanannyiból egy fokkal jobb nem kompakt kijönne abból az árból :\. Szóval akinek vékony keret áll rendelkezésre okostelefon választáskor, jobban jár ha elkezd barátkozni a lapátokkal...

Mellesleg mégis mire jó az a kinyitható rémség? Mikor megláttam, elfogott a rossz érzés. :O. Aki azt a kagylót megveszi 645.000 forintért, azt sajnálom, pillanatnyi elmezavarnak tudható be a vásárlás xD. De ez egy BECSAPÁS. Ronda, semmi +-ot nem nyújt, drága, a kialakítása irtó használhatatlanná teszi a telefont... Még annyi értelme sincs mint a BB qwertz kiosztásának...

[ Szerkesztve ]

(#36) zozzo72 válasza Crafter32 (#27) üzenetére

zozzo72
(tag)

Pontosan.

Egyébként 4,2" káva nélkül nem lenne rossz.

(#37) H3gam

H3gam
(senior tag)

ejha... nem kicsi :D vicces lehet ezzel telefonálni... bár a note is vicces volt elinte... 4 én múlva ez lesz a divat XD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#38) no more

no more
(PH! addikt)

Ilyenre még van igény?

(#39) Almonen válasza pusszycat (#4) üzenetére

Almonen
(tag)

Vertu már csődbe is ment amúgy 😏

(#40) pusszycat válasza Almonen (#39) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

Mondjuk nem én voltam a legfanatikusabb vevőjük. :N

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#41) Crafter32 válasza Mr.Silkó (#29) üzenetére

Crafter32
(őstag)

Pont a cím miatt olvastam el, mert félrevezető. Erre reagáltam. Ezek szerint te a címet nem olvastad.

(#42) Soybex

Soybex
(őstag)

De rusnya szegény.
Mondjuk a többi kinyithatós okostelefonja sem valami szépségversenyző, bár kínában van elvileg piaca szóval lehet ezért lát fantáziát a samsung benne.

Samsung Galaxy Note 4 / Asus K501 /

(#43) Dilikutya válasza Crafter32 (#27) üzenetére

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Drága. Nekem pl. egy maximum 4,5 colos Galaxy A5 lenne ideális. Az majdnem fele ennyibe kerül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#44) Duliee válasza mrThomi (#6) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Hegesztőknek szokott még ekkora körmük lenni, de a belteret elnézve a kokó nyert.

Redmi Note 5A fekete szilikon tok 499 Ft -

(#45) szupermacs válasza Crafter32 (#27) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

És az SE.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#46)

(őstag)

Ezek 3,5’-ban lennének elfogadható méretűek. Így csak vicces, az ára meg siralmas

[ Szerkesztve ]

“Mindaddig, míg nem érzünk rokonszenvet és szeretetet minden élőlénytársunk iránt, nem mondhatjuk, hogy megértettük az erkölcs törvényét.” (Mahatma Gandhi)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.