Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SPY0817

    aktív tag

    válasz kolosanyi #18 üzenetére

    igazság szerint az LG Optimus GT540 nek ugyan az a hv mint a One nak és annak meg kb ugyan az mint a HTC Legendnek.. legendről pl nem halaottam hogy lenne rá 2.3 ne kövezzetek meg ha van gyári.. de tény hogy több gyártó küszködik szoftverfrissítési bajokkal..

    Szerintem valahogy olyanszinten kéne ezt orvosolni hogy tényleg csak driverek kelljenek és mondjuk a felhasználó is lazán tudjon feldobni bármilyen droidot a telóra.. pl WIN szidja mindenki de elég sok permutációja van egy gépnek hogy hogy lehet összepakolni... architektúrák stb stb stb.. és ez a hülye win mégis (nagyrészt) kompatibilis vele.. egyszerűen az kéne hogy az opreációsrendszer jelenesetben a droid csak a meghajtókkal beszélgessen.. és a gyártók meg ne akarjanak külömböző agyon csilivili saját romokat ha akarnak akkor tegyenekfel saját marketet saját készülékükhöz és aki akarja majd leszedi a szarjaikat.. szerintem mindenkinek jobb lenne..

    Ez most csak egy vizsgautáni agymenésem.. :D ne kövezzetekmeg ha összefüggési hibák vannak..

    | Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

Új hozzászólás Aktív témák