Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emilió

    junior tag

    válasz Pingüino #50 üzenetére

    Ha a twitteren indult a dolog, hol kellett volna annak a másik kettőnek szólni? Nem egyértelmű, hogy oda írnak ők is? Gondolom akkor a HW Unboxed twitter bejegyzése sem releváns. Hoppá. :D
    Kár kisarkítanod, és felnagyítani a dolgokat, szó sincs sz...rá oltásról. Egyszerűen jelezték.

    Látom te már elengedted, mert válasznak nem nevezhető amit csinálsz. Nehéz is a tényekkel szembe menni. És szó sincs arról, amit a számba akarsz adni, nem jutottam semmilyen következtetésre. Ezt csak te mondod. Én azt mondtam, megemlítették mint lehetőséget. Attól függetlenül, hogy azzal kezdte a cikkíró, nincs ilyen probléma. Na?

    Na és itt a troll kártya. Vártam már. Kicsit sem zavar, hogy az adatok az amd oldaláról vannak. Illetve zavar, ezért is került elő a troll kártya. Hajó elment, persze el nem ismered, marad a troll! :D

    [ Szerkesztve ]

    A józan ész nem ajándék, hanem büntetés, mert nap mint nap meg kell küzdened azokkal, akiknek nincs. Főleg a kis trollokkal, akik lenyúlják az idézeted, és azt hiszik, ettől okosnak tűnnek majd.

Új hozzászólás Aktív témák