Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz INGJOKE #1 üzenetére

    Majd a Nex4. Abba remélhetőleg a pixelhiba sem lesz a kijelzőben...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz INGJOKE #9 üzenetére

    A Nex4 az nem pixel mobil lesz. Nálam a pixelhiba az előlapi kamera a kijelzőben...
    A Nex4 a Vivo idei csúcsmodellje lesz és nagyjából erre számíts. Persze ennél picit biztos visszafogottabb lesz, mert a tavalyi prototipus után is a Nex 3 picivel kevesebbet tudott, de kiindulási pontnak elég jó a videó. :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz INGJOKE #21 üzenetére

    szeptember vagy október :)
    A legfontosabb hogy ez nem csak egy tech videó hogy ilyen is lehetne egy mobil, hanem egy létező prototipus!!

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz INGJOKE #23 üzenetére

    Igen
    A Note 20 fogja indítani a sort augusztusban és utána szeptemberben és októberben meg jön a Mi mix 4 (a lényeg hasonló mint a Nex4 de a kamera a Samsung féle 150 megapixeles), a Huawei Mate 40 család és az iPhone. Kb erre lehet számítani az év második felében.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Ezekiell #25 üzenetére

    Az iPhone ugye eleve egy rétegtermék, az nálam is kiesik. Note telefonom régen volt, de mostanság félelmetes hogy mit szerencsétlenkedik össze-vissza a Samsung. Esélyt sem látok arra hogy az legyen a jelenlegi utódja. A másik kettő meg nem lessz micro sd kártyával bővíthető ami nem feltétlen előny nálam, szóval egyelőre várakozás van, hogy hátha valaki előáll egy számomra megfelelő telefonnal, de nagy valószínűség szerint valami kompromisszumot be kell majd vállalni. :N
    A lényeg hogy jelenleg nem létszükséglet az új telefon, tehát csak köveetem a fejleményeket, de jövőre azért illene már lecserélni a jelenlegit :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Ezekiell #28 üzenetére

    Mivel a következő telefonomat is kb 3 évre tervezem (igaz a mostani már betöltötte :DDD ) ezért én nem vennék már olyan telefont amiben az előlapi kamera a legkissebb mértékben is belelóg a kijelzőbe, mert éveken keresztül nézhetném miközben a középkategóriába is lecsorogna a kijelző alá épített kamera...
    iPhone-t meg a zártsága végett nem vennék. Ott ha kijön egy utód ami bármilyen okból nem tetszik akkor vége mindennek. Nem tudod áthozni Androidra a megvásárolt dolgaidat. Pont ez a gondom most a Huawei-el is. Oké hogy kitalálnak alternatívákat és ha nem élből elutasítóan tekintek a dologra akkor pár még elfogadható is lehetne, de a több tucat megvett alkalmazásom a Play áruházban kuka. Persze meg lehetne venni egy részét a másik áruházban is, de hát hülye azért nem vagyok...
    Szóval marad a várakozás, minimum az év második feléig hogy tisztább legyen a kép.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz pusszycat #31 üzenetére

    Pont ezt emeltem ki hogy az iPhone azért veszélyes terep mert ha bármi nem tetszik benne a késöbbiekben akkor nincs az hogy átmész egy másik gyártóhoz de az oprendszer marad ugyanaz.
    Amikor pl a Samsung az S6-nál kitalálta hogy elhagyja a micro sd bővíthetőséget akkor váltottam, de maradtam androidon belül és minden ment tovább.
    Viszont ha iPhone-ra váltanék (nem fogok) akkor ha holnap kitalálnak valami számomra nem tetsző dolgot, de én mégis az ő rendszerükbe fektettem bele a pénzem akkor ugyan ki tudok belőle szállni csak kb úgy járok mintha most vennék Huawei telefont.
    Ezért nem vennék soha iPhone-t (meg millió más hülyeségük miatt, de most ez lényegtelen :DDD )
    Én csak felsoroltam az iPhone-t az érkező mobilok közé, de egy szóval sem állítottam hogy engem érdekelne, csak így tartottam igazságosnak hogy azt is megemlítem.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák