Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snots

    tag

    Mindenképpen jobban árt az akkumulátornak, az meg úgy is valóban kb. 1 év múlva derül ki, hogy ténylegesen mennyivel többet. Manapság, hogy az akkumulátorok már egyálátalán nem cserélhetőek, legalábbis szakszervizben nem, így azért nem mindegy, hogy egy akkumulátor 2, vagy 4-5 év után adja meg magát. Én valahol inkább a vevőcsalogatást érzem ebben, bár kétségtelen, hogy én nem vagyok hardcore telefonhasználó, nem töltöm naponta, akkor pedig belefér az az 1 óra. Természetesen ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs ennek létjogosultsága, illetve, hogy nem tartom jó dolognak azt, hogy egy telefon feltölt 15 perc alatt.

    Nekem inkább olyan érzésem van, hogy a nagyobb márkák biztonsági játékot játszanak ezzel. Ha esetleg hosszabb távon kiderül, hogy komolyan árt az akksinak, akkor egy nagyobb névnek sokkal nagyobb presztizsveszteség, mint egy kisebbnek. Szerintem nagyjából ennyi van a "kínai innováció" hátterében.

    Ha beválik, akkor átveszik a nagyobb márkák is, addig meg tökéletes tesztalanyok a kisebb márkák. Legalábbis én most erre tippelek itt.

Új hozzászólás Aktív témák