Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz Fiery #29 üzenetére

    Szép elmelet, csak semmi köze a valósághoz. Míg a telefonok mérete évről évre nőtt, addig öt coll alatt gyakorlatilag egyre inkább csak szemetet adtak ki. Jó ideig arról szólt minden új flagship, hogy nőtt és nőtt a kijelző. Diktálták a divatot a nagyobb egyenlő jobb nevében. Az emberek meg követték, mert azok már csak olyanok. Nem erre vágytak, de a gyártók közti verseny egyik alappillére volt a kijelző méretének és felbontásának növelése. És mivel az egyszeri embereknek a több egyenlő a jobbal, tényleg nehéz megindokolni, hogy miért kerül a kicsi is ugyan annyiba mint a nagy, mikor az kevesebb négyzetmilliméter... de ezt előttem ügyesen megfogalmazták. Én is azt látom magam körül, hogy lenne igény kicsi de jó telefonra, de választék már nincs. Illetve én is vennék már lassan valamit, de az iOS nem vonz, a Z5C megbocsáthatatlanul ronda, a Passport meg olyan széles mint egy uszály, hiába rövid. És akkor itt véget is ért a választék, ha a Mediatek + 1GB RAM szemetektől eltekintünk, én meg csak pislogok.

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák